Міжнародне партнерство ХНУРЕ

КраїнаНазва договору
Австрія Договір з Університетом Клагенфурта про науково-технічне та освітнє співробітництво.
Азербайджан Договір з Азербайджанським Технічним університетом м. Баку в сфері освіти та проведення сумісних наукових досліджень

Договір з Ленкоранським державним університетом про співробітництво у сфері освіти і наукових досліджень.

Меморандум про взаєморозуміння з Університетом Хазар, м. Баку про співробітництво в галузі освіти та науки

Меморандум про взаєморозуміння з Азербайджанським технічним університетом (АзТУ) м. Баку про співробітництво в академічній та дослідницькій галузях.

Договір з фірмою ALPHA EPUCATION MMC

Меморандум про взаєморозуміння з Азербайджанським державним університетом нафти і промисловості

АлжирДоговір з університетом Бумердес про співробітництво щодо проведення сумісних науково-дослідних робіт та у сфері освіти.
БельгіяДоговір з Університетом Хасселта (факультет бізнесу) у сфері освіти (отримання додаткового (або подвійного) ступеня магістра в рамках програми Master of Management)
Білорусь Договір з Військовою академією Республіки Білорусь, м. Мінськ, про наукове та навчальне співробітництво (наукові дослідження, проведення конференцій, обмін матеріалами, обмін науковцями та викладачами,обмін досвідом).

Договір з Брестським державним технічним університетом (БрГТУ) про співробітництво в галузі освіти і науки

Білоруський державний університет інформатики та радіоелектроніки, (БДУІР) м. Мінськ

БолгаріяУгода з Інститутом інформаційних теорій і застосувань FOI ITHEA, співробітництво в учбовій та науковій сферах.

Договір з Інститутом математики та інформатики Болгарської Академії наук (співпраця у науковій сфері).

Договір про співробітництво з Технічним університетом – Софія, Болгарія

ВеликобританіяДоговір з університетом м. Плімут про співробітництво у проведенні науково-дослідних робіт та у сфері вищої освіти.

Договір зі Школою Інженерії і матеріалознавства Лондонського університету королеви Марії про співробітництво в області освіти і науки для забезпечення високого рівня підготовки студентів в області біомедичної інженерії.

Договір з Лондонським гуманітарним коледжем про співробітництво в галузі освіти та науки.

Договір з Факультетом інженерії і навколишнього середовища,Університету Саутгемптон (обмін інформацією,виявлення можливостей для обмінів і співробітництва та спільних досліджень і розробок з дисциплін,що становлять взаємний інтерес).

ВірменіяДоговір з державним інженерним університетом Вірменії про співробітництво у сфері науки та освіти (проведення сумісних науково-дослідних та академічних робіт).
Грузія Договір з Грузинським технічним університетом про співробітництво у сфері освіти та науки.

Договір з університетом ім. Св. Андрія Першозваного про співробітництво у сфері освіти і науки

Меморандум про угоду з Батумським державним університетом ім. Шота Руставелі.
Єгипет Договір з факультетом інформатики Університету Айн-Шамс про наукове співробітництво.
ЕстоніяУгода з Талліннським технічним університетом, співробітництво в освітній та науковій сферах

Угода про наміри розробки магістерської програми “E-governance” спільно з Талліннським технічним університетом і подання її на конкурс з метою отримання фінансування від уряду Естонії.

ІзраїльМеморандум про взаєморозуміння c університетом Ariel
Іраноговір з Технологічним університетом Шариф, м. Тегеран, про співробітництво у сфері освіти

Договір про наукову і освітньому співробітництві з «Ассан Рахяб Абноус Компані» (АРАКО), Іран

Ісламська Республіка ІранДоговір з фірмою «Ассан Рахяб Абноус Компани», м. Тегеран про співробітництво в галузі освіти і науки
ІспаніяДоговір з Університетом Ровіра і Віржилі, м. Таррагона, співробітництво в галузі освіти і науки (оптоелектроніка, нано оптика, мікрохвильова і нано фотоніка, лазерна техніка).
ІталіяДоговір про співробітництво з міжнародним центромтеоретичної фізики, Трієста, Італія про співробітництво у сфері наукових досліджень (фундаментальна та прикладна оптика) та освіти (лазерна фізика та оптоелектроніка)

Павійський університет

Угода з лабораторією оптики і лазерної фізики Міжнародного центру теоретичної фізики ім. Абдус Салама під назвою «Лабораторія», Італія

Казахстан Договір про співпрацю з Казахським університетом економіки, фінансів та міжнародної торгівлі
Канада Parallax Software Solutions
КитайУгода з Відділом науки і техніки Народного Уряду Гуандонзької провінції , науково-технічне співробітництво

Угода з Гуандонзьким технічним університетом Guangdong University of Technology (GDUT), наукове та навчальне співробітництво)

Договір з фірмою Shandong Baichuantongchuangenerhy Ltd про співробітництво щодо виконання у майбутньому сумісної роботи з виробництва альтернативного біопалива

Угода з Харбінським інженерним університетом, м. Харбін, у сфері освіти та наукових досліджень

Протокол намірів щодо розробки проекту «Технология имитационно-математического моделирования систем комплексного распознавания эл-м излучений, источников и объектов ТМСКР»

Угода з Центром інкубатора передачі високих технологій з СНД м. Харбін у сфері наукових досліджень

Меморандум про взаєморозуміння з національною лабораторією електроаналітичної хімії, Чанчунський інститут прикладної хімії, Китайська академія наук (Співробітництво в галузі досліджень, а також студентських та факультетських обмінів, різні спільні академічні та освітні види діяльності)

Договір про співпрацю з Ціндаоскім університетом

Угода про співпрацю з Сінтайським політехнічним коледжем (Сінтай, Китайська Народна Республіка)

Угода про співпрацю з Хенаньським містобудівним університетом (Піндіншань, Китайська Народна Республіка)

Договір про співробітництво з Хуачжунським університетом науки і технологій, Китай

ЛатвіяМеморандум порозуміння з Вентспільським університетом прикладних наук (Вентспілс, Латвія)

Договір про співробітництво з Вищою школою менеджменту інформаційних систем, Латвія

Литовська Республіка Меморандум про взаєморозуміння між факультетом КН ХНУРЕ та факультетом телекомунікації та електроніки Каунаського технологічного університету (співробітництво в галузі освіти та науки)

Договір про співробітництво з Вільнюським технічним університетом Гедиміна та ХНУРЕ

Меморандум про взаєморозуміння між Вільнюським університетом прикладних наук та ХНУРЕ

МароккоМеморандум про взаєморозуміння з Сіді Мохамед Бен Абделлах Університетом, Королівство Марокко, м. Фес, (співробітництво в галузі досліджень, а також студентських та факультетських обмінів)
Меморандум про взаєморозуміння з Технічним Університетом (Universite Internationale de Rabat UIR), Королівство Марокко, м. Рабат (співробітництво в галузі досліджень, а також студентських та факультетських обмінів)
МексикаДоговір про співпрацю з автономним Університетом м. Кармен (Унакар) про співробітництво в галузі науки і освіти

Договір про співпрацю з національним центром передових досліджень і освіти Мексики (філія Гвадалахара)

Договір №50-17 від 15.12.2017 р. Замовник – Компанія «ALUCAPS MEXICANA DE OCCIDNTE S.A. DE C.V.»

НігеріяМеморандум про взаєморозуміння з інститутом курьерства і логістики, (Співробітництво в галузі студентських досліджень та факультетських обмінів, взаємного просування, створення спільних програм навчання, академічних та освітніх видах діяльності)
НідерландиУгода з видавничою корпорацією «Ельзевір», що є розробником і власником найбільшої у світі універсальної бібліографічної та реферативної бази даних Scopus, про надання співробітникам і студентам ХНУРЕ доступ до онлайн сервісу Scopus
НімеччинаУгода між ХНУРЕ, Vdata Software-Entwicklung GmbH (Мюнхен), ВАТ “Профітсофт” (Харків) в учбовій сфері

Договір між ХНУРЕ, НДІ Лазерних технологій ХНУРЕ та фірмою “Флінт” про співробітництво в науковій сфері та у сфері підготовки кадрів

Представництво «Гейдельберг Україна»

Угода про співпрацю з каф. математики ф-ту математики і комп. наук університету м. Хаген

Договір з Iнститутом навчання та консультування ІСБ, м. Дрезден, про співробітництво у сфері освіти та науки

Договір з Технологічним Центром Дрездена (ТЦД) про співробітництво у сфері науки (проведення сумісних наукових досліджень відповідно до Європейських програм)

Договір з компанією “Phoenix Contact GmbH&Co. KG”, м. Бломберг про співробітництво у сфері освіти та проведення наукових досліджень

Договір з Університетом м. Аалена про співробітництво у сфері освіти та науки

Угода з Штутгартським медіа університетом про співробітництво в галузі технологій друку, інформаційних систем, електронних засобів масової інформації

Меморандум взаєморозуміння про співробітництво з університетом ім. Лейбніца м. Ганновера про співробітництво в області освіти (академічний обмін) та сумісної науково-дослідницької діяльності

Протокол про наміри з Харківською зооветеринарною академією та Інститутом багатофазних процесів університета Ганновера ім. Лейбніца, Німеччина, про співробітництво у сфері кріобіології і кріомедицини

Договір про співпрацю з Центром біомедичної інженерії (БМІ) м. Ганновера та Інститутом проблем кріобіології та кріомедицини НАН

України в сфері наукових досліджень (кріомедицина)

Договір з Центром біомедичної інженерії ф-ту Механічної інженерії Ганноверського університету ім. Лейбніца та з Пензенським державним технологічним університетом про наукове співробітництво (розробка навчальних віртуальних медико-технічних систем та ПЗ для них) та освітнє співробітництво (обмін студентами, стажування співробітників)

Наукове співробітництво з науковим центром LaserZentrumHannovere.V.

Протокол про наміри з Університетом м. Вільдау, про зацікавленість у співробітництві в галузі освіти (стажування, подвійний сумісний диплом) та науки (участь у сумісних наукових дослідженнях)

Договір з Вільним університетом м. Берліна про співробітництво в галузі освіти (підготовка магістрів, подвійний диплом) та науки (сумісні дослідження)

Угода з кафедрою комп’ютерних наук Остфальського університету прикладних наук, м. Вольфенбюттель про співробітництво в галузі освіти і науки (синтез та аналіз методів для створення нових можливостей обчислювального інтелекту та м’яких обчислювальних систем і методів)

Протокол про наміри з Hochschule fur Technik, Wirtschaft und Kultur Leipzig (HTWK) Університет прикладних наук м. Лейпциг

Загальний договор про співпрацю між EPCOS AG та ХНУРЕ

Меморандум о взаєморозумінні з Ганноверським університетом ім. Лейбніца

Угода з університетом Лейбниц, м. Ганновер

Договір з кафедрою математики Технічного Університету м. Дрезден

Протокол про наміри з Інститутом хімії і біоінженерії Технічного університету м. Ільменау (ТУІ), Німеччина

Договір про науково-технічне співробітництво з ТОВ «Plates Sndustry», Німеччина

НорвегіяДоговір про наміри з компанією CityMedia, Осло

Договір з Норвезьким університетом науки і технології, м. Тронхейм, про співробітництво в галузі освіти і науки

ОАЕДоговір про співпрацю з «Ал Амаль Консалтінг енд Едукейшнл Сервісез»
Польща Договір з університетом Зеленогурським про співробітництво в галузі вищої освіти та наукових досліджень (розробка і дослідж.перспективних напрямків в галузі телекомунікації)

Угода з Білостоцьким технічним університетом про співробітництво у науковій та учбовій галузях

Договір з товариством “Advanced Digital Broadcast Polska” (“ADB”) у галузі проведення наукових досліджень і підготовки кадрів

Угода з ТОВ “RR Donnelley Europe”, Краків, про співпрацю в області освіти (проходження стажування студентів напряму ВПС у компанії)

Угода з Військовою технічною академією м. Варшава, Польща, про співробітництво у науковій та навчальній сфері

Договір про проведення практики для студентів з фірмою HR Power Sp. z o.o., а саме – LG Electronics Wroclaw Sp. z o.o

Угода з Люблінським відділом Польської Академії наук (ЛОПАН) про співробітництво в галузі науки та освіти

Угода про співпрацю з ТОВ Michael Huber Polska про стажування студентів поліграфічних спеціальностей ХНУРЕ

Договір з Союзом Заглембіовським і Громадською організацією «Віват Сократ»(співпраця в галузі освіти та розвитку дослідницької діяльності)

Договір про науково-технічне співробітництво між SMF Poland Sp.z o.o. (співробітництво у сфері проведення спільних досліджень в галузі створення сучасного промислового устаткування з програмним управлінням, спільної роботи над вдосконаленням устаткування)
Угода про співпрацю з ТОВ „Плагiат”, дочірня компанія Plagiat.pl (співпраця у сфері захисту інтелектуальної власності та сприянні оптимальним стандартам академічної чесності та цілісності, використання антиплагіатної системи).

Договір про співпрацю з Лодзинським політехнічним університетом (Польща)

Співпраця з Сілезьким технічним університетом (Глівіце, Польща)

Співпраця з університетом економіки в Бидгощі (Польща, Бидгощ)

Угода про співпрацю з Люблінською політехнікою (Польща)

Словаччина Договір з технічним університетом м. Кошице про наукове та учбове співробітництво

Договір про співпрацю з Медичним факультетом Університету ім. Яна Коменського, м. Братислава

США Угода з Норхамптонським Колледжем, м. Бетлехем, штат Пенсильванія

Договір з фірмою ALDEC Inc., ЛасВегас, про науково-технічне співробітництво, стажування студентів

Угода з ТОВ «ДжейбілСьоркітЮкрейнЛімітед» через представництво в Ужгороді про співробітництво у галузі науково-технічної, навчальної та виробничої діяльності

Представництво компанії Microsoft (4 договори)

Представництво фірми IBM в Україні (Київ) Договір про співробітництво щодо передачі університету технологій IBM для використання в навчальному процесі на при проведенні некомерційних наукових досліджень

Договір з компанією EhoStar про участь у сумісних наукових заходах, виконання пілотних проектів, надання грантів, підтримка тренінгу студентів в області цифрового телебачення

Угода з фірмою “MicrochipTechnology”, м. Чандлер про співробітництво щодо науково-технічної, навчальної й виробничої діяльності

Меморандуму про співпрацю з ООО Hewlett-Packard (представництво в Україні), обмін інформацією та досвідом, а також створення центру з наукової та освітньої діяльності у сфері IT.

Меморандум про взаєморозуміння з National Instruments Corporation (Нешнл Инструментс  Корпорейшн «ЭнАй»), співпраця для розвитку високоякісної освіти, досліджень та професійної підготовки фахівців для потреб сучасної промислової автоматизації, робототехніки і мехатроніки

ТаджикістанДоговір про співробітництво з Худжандським державним університетом ім. акад. Б. Гафурова, м Худжанд у сфері освітньої діяльності і наукових досліджень
ТуреччинаМеморандум о взаєморозумінні між ХНУРЄ та Університетом Гірне

Договір між ХНУРЄ та Університетом Гедиз,Ізмир

Договір між ХНУРЄ та Близькосхідним Університетом

ФінляндіяДоговір про наміри між факультетом КН ХНУРЕ і факультетом інформаційних технологій університету Ювяскюля
ФранціяУгода з Французьким інститутом інформаційних технологій та телекомунікацій

Спільна програма віртуального навчання бакалаврів (англомовна) для студентів спеціальності ІСПР (ШІ КНУРЕ, Україна) та спеціальності

Договір з мережею інженерних інститутів “n+і”, Франція у сфері міжнародного обміну студентами

Договір з компанією STMicroelectronics

Угода з Французьким інститутом інформаційних технологій та менеджменту, співробітництво за спільною програмою навчання у віртуальному середовищі (розробка бізнес проектів в області інформаційних технологій)

Ліможський університет, Франція

Угода про співпрацю – програма обміну студентами та співробітниками з ENSIL-ENSCI, університет Лімож (Франція)

Угода з Французьким інститутом інформаційних технологій та менеджменту

ЧехіяМеморандум про взаєморозуміння з університетом Пардубіце, сприяння взаємних інтересів у сферах освіти та наукових досліджень

Меморандум про взаєморозуміння між ХНУРЕ , Україна і освітнім центром «Assotiation» (Прага), співробітництво в різних спільних освітніх видах діяльності, спільні дослідницькі проекти та публікації, конференції та семінари, візити співробітників

Договір №14-18 від 02.02.2018 р. Замовник – Компанія «CDC-VIROPLASTIC CZ s.r.o.»

ШвейцаріяДоговір №09-18 від 15.01.2018 р. Замовник – Компанія «Corvaglia Cloruses Eschlikon AG»
ШвеціяУгода між кафедрою ПІ та університетом Ліннеус (LinneausUniversity) м. Векше про обмін в освіті та науці (отримання студентами ХНУРЕ за 2 роки подвійного європейського магістерського диплому за різними спеціальностями)

Факультет фізики і електротехніки, технологічний факультет, Університет Linnaeus

Договір з Університетом м. Стокгольма у сфері освіти

Договір з технологічним університетом Блекінге, м. Карлскруна, про співробітництво в освітній сфері (обмін студентами, проведення конференцій та семінарів)

Додаток до договору з технологічним університетом Блекінге, м. Карлскруна, про співробітництво в освітній сфері (обмін студентами, подвійний диплом

Договір з м. Карлскруна, Технологічним інститутом Блекінге, проходження навчання за обміном, в рамках міжнародної програми міжнародної студентської мобільності Erasmus+.

Меморандум з Технологічним інститутом Блекінге. Активізація співпраці в рамках спільного ЄС проекту Темпус “Підготовка наступного покоління експертів з кібер-безпеки: нова визнана ЄС магістерська програма” (“Educating the Next generation experts in Cyber Security: the new EU-recognized Master’s program (ENGENSEC)”) 544455-TEMPUS-1-2013-1-SE-TEMPUS-JPCR

Договір з дочірнім підприємством з 100% іноземними інвестиціями «Ерікссон» (співробітництво галузі освіти, науки, реалізації спільних освітніх програм)

Угода про обмін зі школою комп’ютерних, фізико-математичних наук, Linnaeus University, Швеція

ХНУРЕ широко розвиває міжнародні зв’язки за допомогою співробітництва з закладами освіти інших країн та іноземними компаніями. Велика кількість викладачів, співробітників, аспірантів виїздить за кордон для участі в наукових конференціях, наукових дослідження та стажуваннях, а також приймає іноземних фахівців в університеті. Майже всі кафедри мають меморандуми та договори про співробітництво з іноземними компаніями.

Харківський національний університет радіоелектроніки наразі здійснює міжнародне співробітництво із 112 зарубіжними вищими навчальними закладами та організаціями.

Одним із головних напрямків міжнародної діяльності є проведення вченими університету спільних наукових досліджень з колегами із іноземних вищих навчальних закладів та організацій, відкриття лабораторій та дослідницьких центрів на базі університету. Наш університет завжди відкритий до співробітництва та розвитку!