Студмістечко

Студмістечко університету, складається з восьми гуртожитків. П’ять із яких знаходяться недалеко від станцій метро розташованих на тій-же гілці, «Олексіївській» з іншими станціями які мають вихід до університету, а три, безпосередньо входять до складу єдиного архітектурного ансамблю ХНУРЕ.

Максимальний час у дорозі з гуртожитку до університету складає двадцять хвилин.

Гуртожитки мають усі необхідні умови для проживання, навчання та відпочинку студентів.

Кімнати розраховані на 2-3, а іноді і чотири людини.

В кожному гуртожитку е чоловічі та жіночі душові, кімнати для прання білизни, обладнані пральними машинами. Туалетні кімнати та кімнати для приготування їжі, спільного використання знаходяться у кожному гуртожитку і на кожному поверсі, за виключенням адміністративних поверхів. Також є, кімнати, обладнані спортивним інвентарем для спортивних вправ, а також кімнати для культурного відпочинку.

Усі гуртожитки обладнані цілодобовим відео спостереженням та кнопкою тривоги. Усі вони мають інтернет мережу та особисті камери схову, котрі цілодобово обслуговуються нашими черговими і кастелянками.

За прибиранням сміття у гуртожитках та на прилеглій території, надійно стежать професійні прибиральниці та двірники.

Адреси гуртожитків:

Гуртожиток №1: м. Харків, вул. Бакуліна, 10 – (Додаткова інформація: Є Суспільна приймальна НУМВ по роботі з особливими освітніми потребами, фото-студія, магазин канцелярських товарів, номери для студентів інвалідів з уродженими захворюваннями, туалет для інвалідів. Оборудований пандус для інвалідів колясочників)
Гуртожиток №2: м. Харків, вул. Бакуліна, 12
Гуртожиток №3: м. Харків, вул. Бакуліна, 16
Гуртожиток №4: м. Харків, вул. Целіноградська, 36 – (Додаткова інформація: За десять хвилин ви дійдете до станції метро “Олексіївська”, яка знаходиться на одній гілці зі станцією метро “Наукова”. З торця гуртожитка знаходиться харчовий магазин та літня площадка)
Гуртожиток №5: м. Харків, вул. Целіноградська, 58 – (Додаткова інформація: За шість хвилин ви дійдете до станціі метро “Олексіївська”, яка знаходиться на одній гілці зі станцією метро “Наукова”. Поряд з гуртожитком обладнані спортивна та волейбольна площадки, а ще далі харчовий магазин)
Гуртожиток №6: м. Харків, вул. Клочківська, 218 – (Додаткова інформація: За десять хвилин ви дійдете до станції метро “Ботанічний сад”, яка знаходиться за одну зупинку до метро “Наукова”)
Гуртожиток №7: м. Харків, пр. Людвіга Свободи 51-а – (Додаткова інформація: За сім хвилин ви дійдете до станції метро “Перемога”, яка знаходиться на одній гілці зі станцією “Наукова” з виходом до ХНУРЕ. У актовому залі гуртожитку працює спортивна секція Taekwon-do)
Гуртожиток №8: м. Харків, пр. Людвіга Свободи 51-б – (Додаткова інформація: За п’ять хвилин ви дійдете до зупинки метро “Перемога”, яка знаходиться на одній гілці зі станцією “Наукова” з виходом до ХНУРЕ. У актовому залі гуртожитку працює шахматний клуб “Шахрад”, також у гуртожитку працює кафе)

Розмір плати за проживання в гуртожитках та кількість вільних місць
Іван Іванович Шкіль

Директор

Іван Іванович Шкіль

Директор студмістечка, вул. Бакуліна 10, гуртожиток №1, 1-й поверх, кімната №116

Контакти

м. Харків, вул. Бакуліна, 10

+38057 702 05 39

shc@nure.ua