Благодійний фонд “Повір у себе” – партнер ХНУРЕ

  10 відповідей на запитання студентів  про Благодійний фонд «Повір у себе»

 1. Чим займається фонд? Сприяє розвитку освіти, матеріальній і духовній підтримці молодих талантів, а також тих, хто найбільше цього потребує .

2. Що таке програма «Сільській дитині – сучасну освіту» ?

Програма «Сільській дитині – сучасну освіту» створена для підтримки талановитих дітей із сільської місцевості, які прагнуть здобути якісну вищу освіту, отримати професію та реалізувати себе як особистість, та які, в силу соціально-економічних умов, не можуть отримати достатньої фінансової підтримки від батьків чи від держави.

Програмою надаються:

  • іменні академічні стипендії Благодійного Фонду «Повір у себе» на здобуття ступеня «бакалавра» (надається на рік, потребує щорічного підтвердження);
  • благодійну допомогу на оплату гуртожитку під час навчання для здобуття диплома «бакалавра»;
  • ґранти на індивідуальні студентські проекти (подорожі, пов’язані із участю в конференціях, семінарах, мережевих заходах тощо), передусім тим студентам, які зорієнтовані на розвиток лідерства, дослідження на особливо важливі для суспільства теми, винаходи, соціальну активність, особисті досягнення , які сприятимуть реалізації задекларованих цінностей Фонду.

Стипендіатами Фонду вже стали 510 дітей.

 3. Тепер «людською» мовою. Що отримає стипендіат фонду?

  • Іменну річну стипендію у розмірі 1 500 – 2000 гривень кожного місяця.
  • Оплату за гуртожиток на рік.
  • кошти на реалізацію своєї ідеї проєкту, які зорієнтовані на розвиток лідерства, дослідження на особливо важливі для суспільства теми, винаходи, соціальну активність, які сприятимуть цінностям фонду).
  • Стає учасником великої фондівської сім’ї, бере участь у спільних заходах, заводить нові знайомства і заручається підтримкою від однодумців.

4. У яких проєктах фонду стипендіат може взяти участь?

Окрім ідей власних проєктів, фонд реалізовує два великі проєкти «Підйом» і «Рід», де основними учасниками та менторами виступають фондівці.

5. Що таке проєкт «Підйом»?

Проєкт «Підйом!» – це майстерня лідерства та проектного менеджменту для молоді, створений з метою активізувати сільську молодь до ініціативної участі в житті власних громад шляхом виховання лідерських навичок, проектного мислення та досвіду впливу на навколишній світ через реалізацію власних проектів.

Як воно виглядає? Перегляньте у відео: http://www.povirusebe.org/proekty/

«Підйом!» – спільний проект з агропромхолдингом «Астарта-Київ», Міжнародним жіночим клубом, Глобальним договором ООН в Україні, благодійним фондом «Повір у себе» та Українською академією лідерства.

6. Що таке «Р.І.Д.»

Це культурно-мовний табір для набувачів фонду та сільських школярів, спрямований на підвищення рівня англійської через спілкування з носіями мови, ознайомлення та порівняння американської та української культури, виховання лідерських якостей та залучення молоді до створення власних проектів з можливістю реалізувати їх у селах та громадах.

Відео: http://www.povirusebe.org/rid-rozvyvajsya-integrujsya-dij/

7. А ще у нас є ме-е-гамасштабний івент-форум. Форум “Повір у себе” – це одноденний івент для стипендіатів та учасників програм благодійного фонду “Повір у себе”. На форумі молодь зможе послухати надихаючі виступи успішних людей, які є вихідцями з селищ чи маленьких міст. І на власні очі побачити шлях успіху сьогоднішніх лідерів з різних галузей. Такі виступи змотивують повірити у себе і у справу, якою людина хоче займатись в майбутньому.

Воркшопи й дискусійні панелі допоможуть учасникам форум усвідомити свою роль у суспільстві й покажуть можливості розвитку власної громади у тій сфері, яка їм найбільше цікава.

А неформальна програма дасть можливість учасникам познайомитись з провідними громадськими організаціями України, цікавими проектами, волонтерськими об’єднаннями, приватними компаніями та міжнародними програмами

Як це було минулоріч? Дивіться тут:

http://www.povirusebe.org/forum-povir-u-sebe/

 

8.Як стати фондівцем? Підготуватися до конкурсу і пройти співбесіду.

9. А що перед тим? Перевірити чи ви відповідаєте усім вимогами (запитуйте у кураторів від університеті).

10. Як дізнатися, що я пройшов (-ла) співбесіду?

Вам повідомить куратор від університету.

Більше інформації про фонд шукайте тут: http://www.povirusebe.org/