Правила прийому 2020

Абітурієнте!

А ти знаєш, що:

– якщо ти з іншої місцевості, то маєш право на отримання місця в гуртожитку на період вступної кампанії, і, якщо у тебе повна середня загальна освіта, ти можеш:

  • подати до 5 заяв на 5 спеціальностей у власному електронному кабінеті або особисто в Консультаційному центрі Приймальної комісії ХНУРЕ  з 13 до 22 серпня 2020 р., вказавши пріоритети свого вибору;
  • ознайомитися з рейтинговими списками 27 серпня 2020 р.;
  • особисто принести оригінали документів до 31 серпня 2020 р.;
  • зарахування 5 вересня 2020 р.

– якщо в тебе диплом молодшого спеціаліста, ти можеш:

  • подати документи на вступ з 13 до 22 серпня 2020 р.;
  • скласти вступний тест з 25 по 31 серпня 2020 р.;
  • ознайомитися з рейтинговим списком 01 вересня 2020 р.;
  • принести оригінали документів до 17-00  02 вересня 2020 р.

 

Графік роботи Приймальної комісії ХНУРЕ:

  • понеділок-п’ятниця – з 9-00 до 17-00

 

Чекаємо на Вас за адресою: Харків, ст.метро “Наукова”, проспект Науки, 14, кімн.147. Приймальна комісія.

Ця та інша інформація міститься у Правилах прийому, ознайомитися з повним текстом яких, а також з Додатками до них можна за посиланнями, поданими нижче.

Правила прийому до ХНУРЕ в 2020 році Додаток 1. Перелік освітніх ступенів та спеціальностей, за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання, вартість навчання. Додаток 2. Перелік спеціальностей для прийому на навчання на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітній ступінь ОКР молодшого спеціаліста, для здобуття освітнього ступеня бакалавра. Додаток 3. Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання осіб, які здобули освітній ступінь бакалавра та ОКР спеціаліста для здобуття освітнього ступеня магістра. Додаток 4. Положення про порядок прийому на навчання до ХНУРЕ для здобуття ступеня вищої освіти за іншою спеціальністю. Додаток 5. Правила прийому до аспірантури ХНУРЕ. Додаток 6. Предмети у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти, вагові коефіцієнти сертифікатів ЗНО, мінімальні бали, розподіл місць за квотами під час вступу на освітній ступінь бакалавра на базі ПЗСО у 2020 році. Додаток 7. Положення про Всеукраїнську олімпіаду Харківського національного університету радіоелектроніки для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Додаток 8. Додаткові бали за навчальні та наукові досягнення і суспільну активність під час вступу до магістратури. Додаток 9. Таблиця переведення середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, в шкалу 100‑200. Додаток 10. Порядок вступу до ХНУРЕ через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна»