31.10.2022
29.10.2022
Програма роботи експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи освітніх програм
29.10.2022
Відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 18 жовтня 2022 р. № 601-Е “Про призначення експертної групи” з 02 по 04 листопада 2022
28.10.2022
Студентка Харківського національного університету радіоелектроніки Катерина Горішня отримала перемогу у конкурсі «Молода людина року 2022».
26.10.2022
З початку війни Twinning Initiative об’єднала понад 80 британських і українських університетів. Тепер ця мережа буде розширена, щоб включити німецькі вищі навчальні заклади. Так, кафедра БМІ Харківського національного університету радіоелектроніки продовжує плідну співпрацю з Університетом ім. В. Лейбница, Ганновер (Німеччина). Результатом стало подання спільної заявки на отримання фінансування від Німецької служби академічних обмінів DAAD за проєктом «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis (2022)».
В проєкті під координацією професора Олега Авруніна приймають участь 2 студента магістра та 2 аспіранта кафедри БМІ. Повномасштабна агресія росії проти України має руйнівний вплив на освіту і науку України. Метою програми є підтримка українських закладів вищої освіти у розвитку та впровадженні своїх цифрових курсів за підтримки партнерів з Німеччини. У результаті українські здобувачі освіти та науковці матимуть перспективу щодо продовження навчання та академічної кар’єри, незважаючи на війну. Загалом цього року буде профінансовано 73 проєкти, у тому числі 3 проєкти за участі ХНУРЕ.
25.10.2022
Британське видання Times Higher Education оприлюднило предметні рейтинги університетів світу
24.10.2022
Студент Харківського національного університету радіоелектроніки Денис Черненко (ТРТК-20-2), у складі збірної команди, взяв участь у Відкритому чемпіонаті Полтавської області з веслування на човнах «Дракон».
23.10.2022
Продовженням багаторічної співпраці Харківського національного університету радіоелектроніки та Українського науково-дослідного інституту протезування, протезобудування та відновлення працездатності у галузі медико-технічних проблем реабілітації і соціальної адаптації осіб з інвалідністю стала публікація перших двох навчальних посібників: «Виробничі технології та матеріали» авторів Салєєвої А.Д., Солнцева І.Л., Бєлєвцової Л.О., Носової Т.В., Семенця В.В. і «Конструювання та технології виготовлення ортезів на хребет» авторів Салєєвої А.Д.,Авруніна О.Г., Петрова В.Г., Носової Т.В., Баєва П.О., Півоварова В.В., Карпенка І.В., Корнєєва С.В.
У першому навчальному посібнику наведено матеріали, які застосовуються в ході виготовлення протезів та ортезів, викладено основні технології виготовлення протезів і ортезів верхніх, нижніх кінцівок, а також ортезів на хребет, наведено комплектувальні вироби для цих засобів.
У другому навчальному посібнику викладено передумови для призначення ортезів на хребет (корсетів) при сколіозі і кіфозі, класифікацію ортезів на хребет, загальні аспекти виготовлення ортезів на хребет, матеріали щодо конструкцій корсетів для різних патологій хребта. Також наведено основні технологічні операції виготовлення індивідуальних ортезів на хребет.
23.10.2022
7 жовтня у Харківському національному університеті радіоелектроніки, на базі кафедри Програмної інженерії, розпочалися безкоштовні заняття для школярів 9-11 класів
21.10.2022
Три команди Харківського національного університету радіоелектроніки, у складі
21.10.2022
Платформа Udemy надає безкоштовний доступ для українських університетів до 12 500 курсів. Для отримання доступу студентам та викладачам