Zip-квест для першокурсників ХНУРЕ – Розархівуй університет!

31.07.2013

1 вересня, в День знань, у Харківському національному університеті радіоелектроніки буде проведений квест для студентів, які вступили на перший курс. Головна мета квесту – познайомити студентів один з одним і з кураторами, а також продемонструвати їм можливості університету.

За спеціально підготовленим маршрутом учасники квесту будуть подорожувати по ХНУРЕ, знайомитися з його структурними підрозділами, історичними й просто популярними серед студентів місцями, розгадувати загадки, брати участь у конкурсах і просто весело проводити святковий день.

Команда (а командами будуть навчальні групи), яка швидше за всіх пройде маршрут і вдаліше за інших впорається з конкурсами, буде нагороджена цінними призами від спонсорів, якими цього року виступлять студентська профспілкова організація, IT-компанії EPAM Systems, iLOGOS, SIGMA, NIX Solutions, а також футбольний клуб «Металіст».

Організатором квесту є орган студентського самоврядування ХНУРЕ – студентський сенат, за підтримки ректорату. У квесті будуть задіяні понад 1000 студентів-першокурсників, куратори навчальних груп, 20 структурних підрозділів університету й студенти-волонтери студентського сенату.

 

За більш докладною інформацією щодо заходу звертайтеся:

 

Євген Сергійович Сакало – помічник ректора з виховної роботи

Кімн. 371, тел.: 702 13 35

Тел. моб.: 050 576 99 99

E-mail: yevgen.sakalo@gmail.com

 

Владислава Романовська голова Студентського сенату

Кімн. 217, тел.: 702 13 22

Тел. моб.: 093 150 34 81

E-mail: vlada.romanovskaya@gmail.com

зберегти цю сторінку в PDF