XII міжрегіональний ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття» підвів підсумки

04.12.2015

Як ми повідомляли, 27 листопада відбувся XII Міжрегіональний ярмарок вакансій (далі Ярмарок)«Молодий фахівець ХХІ століття», який було організовано та проведено відділом практики «Центр-Кар’єра» Харківського національного університету радіоелектроніки за підтримки адміністрації ХНУРЕ.

Напередодні Ярмарку для студентів та випускників університету пройшли презентації від провідних компаній-роботодавців Харкова:Nix Solutions Ltd., Zfort Group, Sigma Software. Презентації були присвячені актуальним питанням подальшого працевлаштування студентів та випускників, пошуку їхнього першого робочого місця, отримання навичок щодо складання резюме, етикету, якого слід дотримуватись під час співбесіди та інше. Студенти мали можливість ознайомитися зі структурою провідних компаній.Участь у цих презентаціях взяли понад 200 студентів.

Урочистий початок роботи Ярмарку відкрив тимчасово виконуючий обов’язки ректора Едуард Юхимович Рубін. Під час урочистостей виступали представники компаній-партнерів. Присутніми були представники адміністрації, декани факультетів, завідувачі кафедр, співробітники університету та понад 400 студентів.

В рамках Ярмарку співробітники випускаючих кафедр провели 15 «круглих столів» спільно з представниками підприємств та організацій, де детально було обговорено зміст кожної дисципліни навчального плану за усіма напрямками підготовки фахівців, сформовано подальшу стратегію розвитку спеціальностей, а також продовжено обговорення рекомендацій щодо введення додаткової цільової підготовки студентів на замовлення підприємств із подальшим працевлаштуванням випускників вишу.

У роботі Ярмарку взяли участь близько 47 провідних компаній Харкова та інших регіонів України.

У ході Ярмарку студенти та випускники нашого університету отримали вичерпну інформацію щодо компаній-роботодавців, мали можливість пройти співбесіди та тестування, залишити резюме, ознайомитися з технологіями пошуку роботи, поточними тенденціями ринку праці, підібрати місце практики або перше робоче місце.

Студенти та випускники цікавилися можливістю працевлаштування, оплатою праці, умовами кар’єрного росту. Ярмарок відвідали не лише старшокурсники, але й студенти молодших курсів ХНУРЕ з бажанням більше дізнатися про можливості в майбутньому влаштуватися на роботу за обраною спеціальністю. Цього року було збільшено базу компаній-роботодавців.

Генеральним партнером ярмарку вакансій незмінно залишається компанія Nix Solutions Ltd.

Партнерами цього року виступили компанія Zfort Group, G5e, EPAM Systems, GlobalLogic, Sigma Software, Infostroy, Ciklum. Інформаційний партнер  «Робота в Харкові».


зберегти цю сторінку в PDF