Візит в Баку

12.03.2015

З 27 лютого по 3 березня відбувся офіційний візит декана факультету навчання іноземних громадян Харківського національного університету радіоелектроніки проф. Омарова М.А. до міста Баку (Азербайджан), де він зустрівся з представниками Міністерства освіти Республіки Азербайджан, а також з керівниками провідних фірм, що займаються набором студентів.На теперішній час Республіка Азербайджан виділяє значні кошти на розвиток науки та освіти у своїй країні.

3 березня відбулася зустріч з керівництвом університету «Кавказ», який є одним із провідних вищих учбових закладів в Азербайджані в сфері високих технологій. Результатом цієї зустрічі стало підписання довгострокового договору між ХНУРЕ та Університетом «Кавказ».

Завдяки втіленню цього договору наш університет буде мати можливість брати участь у міжнародних освітніх та наукових проектах, конференціях та семінарах, які можуть фінансуватися за рахунок Азербайджанської Республіки. Окрім цього, може відбутися практичне втілення наукових розробок наших співробітників на базі Технопарку Університету «Кавказ».

Все це може принести чималий прибуток нашому університету.

зберегти цю сторінку в PDF