Випуск іноземних студентів

04.07.2016

 21 червня в актовій залі нашого університету пройшла урочиста церемонія випуску бакалаврів 2016 року, які закінчили навчання на ФНІГ російською мовою. Захід був організований факультетом навчання іноземних громадян спільно зі студентським клубом ХНУРЕ за підтримки студентського телебачення ХНУРЕ.

На захід завітав почесний гість – Консул Туркменістану в Україні пан Гуйч Арчаевіч Гараєв, який разом із проректором з науково-методичної роботи ХНУРЕ Станіславом Ігнат’евим відкрили церемонію.

Ведучою заходу стала заступник декана ФНІГ Л.Ю.Морозова.

Кращіх випускників 2016 року було нагороджено грамотами за відмінне навчання та активну участь у житті факультету та університету. Серед них – дипломники з відзнакою Розикулиєва Заріна (Туркменістан), Дріф Абденур (Алжир).

В урочистій церемонії вперше взяли участь бакалаври заочної форми навчання, вони брали активну участь у підготовці свята. Серед них також похвальною грамотою за відмінне навчання нагороджена випускниця спеціальності економічна кібернетика Центру заочної форми навчання Фараджулаєва Хакума (Азербайджан).

Активні члени студентського Сенату університету і ФНІГ були нагороджені грамотами від Сенату ХНУРЕ.

Для випускників студентський клуб підготував прекрасний випускний концерт, в якому взяли участь не тільки творчі студентські колективи ХНУРЕ, а й слухачі довузівської навчання ФНІГ, які привітали випускників своїми піснями і танцювальними номерами.

Концертна програма супроводжувалася презентаціями, підготовленими і випускниками ФНІГ і випускниками ЦЗФН ХНУРЕ.

Наприкінці церемонії випускники звернулися з прекрасними словами подяки на адресу факультету і університету, на адресу всіх викладачів, які вели їх «через тернії до зірок», які дали їм путівку у велике доросле життя.

Урочиста й в той же час дуже зворушлива обстановка, яка панувала на заході, ще раз продемонструвала, що всі студенти нашого університету – це одна велика дружна студентська сім’я. А в гарній, міцній та дружній сім’ї виростають гарні діти.

З успішним закінченням навчання бакалаврів привітали декан ФНІГ Т.П.Цапко, декан КІУ В.І.Хаханов, директор ЦЗФН А.В.Фролов, заступник зав. кафедрою ТК С.О.Сабурова, зав. каф. ПН і куратор Туркменського земляцтва В.А.Лук’янова, зав. каф. МП Т.І.Дементьева, заст. декана ФНІГ Т.В.Пахалкова-Соіч, доц. каф. ТАВР А.В.Пономарьова, доц. каф. ТАВР Р.Ю.Аллахверанов, ст.  викл. каф МП Л.І.Мірошніченко, заступник голови студентського Сенату ХНУРЕ Д.Стеценко.

Хай вам щастить, наші дорогі випускники!

зберегти цю сторінку в PDF