В ХНУРЕ закінчилася перевірка на здобуття сертифіката ISO 9001:2015

20.11.2016

В ХНУРЕ закінчилася аудиторська перевірка на відповідність  освітньої та наукової діяльності університету на здобуття університетом міжнародного сертифіката ISO 9001:2015 в галузі освіти. 

Протягом тижня представники українського філіалу міжнародної компанії із сертифікації ТЮФ ЗЮД (TÜV SÜD) Владимир Пекер та Наталія Макарець перевіряли діяльність  підрозділів університету та уповноважених осіб щодо виконання ними своїх обов’язків та навчальних планів, використання у роботі нормативно-правової інформації та законодавчих актів про освіту.

Результати перевірки відправлені в головний офіс компанії ТЮФ ЗЮД (TÜV SÜD) в Німеччині і поки що не оголошуються. В ХНУРЕ чекають на сертифікат – якщо університет пройде перевірку, то документ буде готовий на початку наступного року.

В Україні сертифікація вузів поки що не обов’язкова, ХНУРЕ одним із перших в Україні провів цю процедуру у міжнародній компанії.

Координаторка проекту сертифікації в ХНУРЕ Тамара Радивілова зазначила, що відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2015 є доказом якості надаваних послуг, спрощує можливість співпраці із міжнародними компаніями та університетами, а також є істотною перевагою в конкурентній боротьбі.

Компания ТЮФ ЗЮД (TÜV SÜD) – німецька експертна організація, що працює в галузі сертифікації, експертизи та випробувань вже більше 150 років. Компанія має більш ніж 800 представництв у світі, в Україні філіал знаходиться у місті Києві.

зберегти цю сторінку в PDF