В ХНУРЕ проходять семінари від наукового товариства «Прикладна синергетика, фрактали і вейвлети»

21.12.2015

У Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся семінар під назвою «Краса і інші властивості множин Жюліа і Мандельброта». Захід проходив в рамках Молодіжної школи-семінару «Фрактальні структури і процеси. Від теорії до практики », організаторами якої є викладачі кафедр прикладної математики та інформатики ХНУРЕ. Саме вони восени 2013 року організували наукове товариство «Прикладна синергетика, фрактали і вейвлети».

Метою наукового товариства є популяризація серед студентів та аспірантів сучасних методів аналізу складних нелінійних динамічних систем. Для цього організовані регулярні засідання школи семінару, де не тільки проводяться лекції, а й розглядаються приклади практичного застосування викладених методів. Також на кожному семінарі традиційно звучить біографія відомого вченого з цієї області.

Школа-семінар є відкритою, і її можуть відвідати і виступити з доповіддю всі бажаючі. Організаторами та постійними учасниками семінарів є професор кафедри прикладної математики Л.О. Кіріченко, доцент кафедри інформатики О.А. Кобилін, аспірантка кафедри прикладної математики Ю.О. Кобицька.

Наступне, новорічне засідання семінару «Фрактали і мистецтво», відбудеться 29 грудня о 18.00 на базі IT Hub NURE. Учасники зможуть послухати фрактальну музику, подивитися фрактальні картини і відео, дізнатися, які фрактальні додатки існують для смартфонів, і багато іншого.

А з нового 2016 року планується школу-семінар проводити в рамках постійного вебінару «Фрактальні структури і процеси. Від теорії до практики », що дозволить брати участь у семінарі молодим ученим з усієї України.

 

зберегти цю сторінку в PDF