Урочистий захід, присвячений врученню дипломів магістрів випускникам-іноземцям

27.02.2015

25 лютого в 15.00 у конференц-залі університету відбувся урочистий захід, присвячений врученню дипломів іноземним студентам, які закінчили магістратуру за спеціальностями ТСМ, УФЕБ (1,5 року навчання російською мовою).

Захід був організований факультетом навчання іноземних громадян за підтримки ректорату та студентського сенату ХНУРЕ.

До магістрів з промовою звернулася в.о. ректора ХНУРЕ, професор Лєсна Н.С., яка тепло привітала магістрів, побажала їм професійного вдосконалення й висловила надію на подальшу співпрацю випускників з нашим університетом.

З привітальним словом виступив декан ФНІГ, професор, доктор технічних наук Омаров М.А.:

«Факультет навчання іноземних громадян ще дуже молодий. Нам всього 3 роки. Але за цей невеликий термін факультет набув значних успіхів. Він не тільки об’єднав під своїм дахом всіх іноземних студентів, бакалаврів, магістрів, аспірантів, але й став тією структурою, яка здатна, максимально враховуючи інтереси студентів різних національностей, віросповідань, культурних особливостей, вирішувати найскладніші, часом непередбачувані і несподівані питання на користь нашого інтернаціонального контингенту студентів. За минулі 3 роки на факультеті навчання іноземних громадян вже склалися свої традиції, багато з яких були ініціативою студентів. Однією з таких традицій, ми сподіваємося, стане й сьогоднішній урочистий захід».

Цапко Т.П. – заступник декана ФНІГ – у своєму щирому і теплом зверненні побажала миру та благополуччя випускникам і всім присутнім, привітала з успішним закінченням навчання й присвоєнням кваліфікації магістра.

Викладачі профілюючих кафедр – Сабурова С.О., Кадацька О.І. (кафедра ТКС); Полозова Т.В. (кафедра ЕК) – привітали випускників та сказали їм багато добрих напутніх слів.

З вітальним словом до магістрів звернулася голова студентського Сенату ХНУРЕ Романовська Владислава:

«Найкращі роки в житті кожної молодої людини – це студентські роки. Роки становлення його як фахівця-професіонала, роки творчості, роки дерзань, роки здобуття нових вірних друзів, роки першого кохання, роки дорослішання тощо. Наші сьогоднішні магістри – вчорашні студенти – члени великої та дружної студентської сім’ї ХНУРЕ. Я бажаю їм подальших професійних успіхів. Ніколи не забуваєте наш спільний дім – ХНУРЕ, повертайтеся сюди, де Вас завжди пам’ятають, люблять і чекають».

Кульмінаційним моментом стало вручення деканом ФНІГ професором Омаровим М.А. дипломів та пам’ятних подарунків випускникам:

• випускниця спеціальності УФЕБ (диплом з відзнакою) – Тураєва Саламат (Туркменістан);

• випускник спеціальності ТСМ (диплом з відзнакою) – Даббус Рамі (Сирія);

• випускник спеціальності УФЕБ – Аллаханов Еркін (Туркменістан);

• випускник спеціальності ТСМ – Аль Аджи Хасан (Сирія);

• випускник спеціальності ТСМ – Калу Гегаркхвін (Сирія);

• випускник спеціальності УФЕБ – Курбанов Рустам (Туркменістан);

• випускник спеціальності ТСМ – Монтейру Гомеш Матеуш (Ангола).

З відповідними словами подяки виступили магістри Тураєва Саламат (Туркменістан), Даббус Рамі (Сирія), Монтейру Гомеш Матеуш (Ангола).

зберегти цю сторінку в PDF