Участь ХНУРЕ в міжнародній виставці «Енергетика»

24.11.2016

Представники Харківського національного університету радіоелектроніки в особі проректора з науково-методичної роботи Ігнатьєва Станіслава  та директора Департаменту міжнародного співробітництва Мединської Елліни взяли участь в 9-міжнародній виставці в сфері енергетики “Енергетика” (м.Люблін).

В рамках ярмарку пройшов ряд конференцій, лекцій та тренінгів, на яких були розглянуті найсучасніші й  найважливіші теми енергетичної галузі. Наша делегація презентувала Харківський національний університет радіоелектроніки та проект «Харківський енергетичний кластер», засновником якого є ХНУРЕ.

«Енергетика» – найбільша східноєвропейська подія в сфері енергетики, де представлено новітнє обладнання, прилади і технології для енергетичної промисловості. У виставці також брали участь: представники електростанцій, фахівці, що працюють для відділів управління проектами, представники енергетичних відомств в компаніях і галузях промисловості, а також інженери-електрики і монтажники.

Візит став можливим завдяки проекту “Українські кластери відновлювальної енергії – реальний інструмент розвитку та ефективної співпраці українських малих та середніх підприємств”, організатор якого – Фундація менеджерських ініціатив, Республіка Польща, м.Люблін; фінансування проекту здійснювалось Програмою польської співпраці для розвитку Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща.

зберегти цю сторінку в PDF