У ХНУРЕ відбулася VІ міжнародна науково-практична конференція студентів-іноземців

03.05.2017

25 квітня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція студентів-іноземців підготовчих та основних факультетів, слухачів центрів навчання іноземних громадян «Мова в полікультурному світі: розвиток міжнародної освіти», в рамках 21-го Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті».

Робота учасників пленарного засідання почалася з урочистого відкриття конференції. «Наше майбутнє – це вся молодь. Освіта та виховання взаємопов’язаний єдиний процес, спрямований на формування особистості людини», – відзначив проректор з науково-методичної роботи, професор Ігор Рубан у своєму вітальному слові.

У конференції взяли участь понад 100 слухачів та студентів різних ВНЗ з 17 країн світу таких, як: Азербайджан, Болгарія, В’єтнам, Єгипет, Ізраїль, Індія, Йорданія, Ірак, Китай, Марокко, Мексика, Росія, Сирія, Туркменістан, Туреччина, Узбекистан, Камерун.

Виступи та дискусії велися за такими науковими напрямками:

  • інженерно-технічний;
  • економічний;
  • медико-біологічний;
  • соціально-правовий;
  • гуманітарний;
  • мова та література.

На пленарному засіданні конференції було 13 доповідей. Всі вони були заслухані з великим інтересом, а учасники конференції брали активну участь у їх обговоренні.Доповідачі були нагороджені грамотами від ректора ХНУРЕ, професора Валерія Семенця, а всі  учасники конференції отримали відповідні сертифікати.Підсумовуючи роботу конференції, в. о. декана факультету навчання іноземних громадян, доцент Ольга Величко підкреслила значимість і важливість подібних заходів і подякувала учасникам, доповідачам та керівникам наукових проектів.

зберегти цю сторінку в PDF