У ХНУРЕ пройшов День відкритих дверей

26.03.2017

Понад двісті абітурієнтів з різних куточків України прийняли запрошення Харківського національного університету радіоелектроніки і прийшли до вишу на День відкритих дверей, щоб особисто познайомитися з можливостями отримання сучасної професії.
Уже в фойє гостей зустрічали чимало цікавих інформаційних стендів та експозицій від різних факультетів, студенти демонстрували свої винаходи і досягнення, а також розповідали про переваги навчання в одному з кращих технічних університетів країни.
З вітальним словом до абітурієнтів звернувся голова приймальної комісії, ректор ХНУРЕ професор Валерій Семенець. А потім відбулося урочисте нагородження переможців III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Цінними призами найкращих юних IT-шників нагородили постійні партнери ХНУРЕ – компанії Sigmа і NIX Solutions.

Головною ж подією Дня відкритих дверей став майстер-клас «Вступаємо в ХНУРЕ у 2017 році». Його провів заступник голови приймальної комісії, декан факультету комп’ютерних наук, професор Андрій Єрохін і відповів на низку важливих питань від батьків і майбутніх студентів.

Після завершенні майстер-класу декани факультетів та студенти запросили гостей на екскурсії по факультетах, кафедрах і лабораторіях. Тут абітурієнти мали можливість познайомитися зі своїми майбутніми викладачами, поспілкуватися з ними і отримати більш повну інформацію про обрану професію і про особливості навчання в Харківському національному університеті радіоелектроніки.

зберегти цю сторінку в PDF