У клубі «Шахрад» відбувся IX Кубок ректора ХНУРЕ

04.04.2017

З 18 по 25 березня в турнірному залі шахово-шашкового клубу «Шахрад» Харківського національного університету радіоелектроніки під патронатом ректора університету професора Валерія Семенця проходив міжнародний шаховий фестиваль – IX Кубок ректора ХНУРЕ.

За програмою фестивалю відбулося 3 турніри: рапід-турнір, бліц-турнір і турнір з класичних шахів (учасники – за посиланнями). У них взяли участь 60 осіб, серед яких були міжнародні майстри, майстри ФІДЕ, майстри та кандидати в майстри спорту України.

Переможцем рапід-турніру став студент ХНУРЕ, майстер спорту Владислав Бахмацький, ще один студент нашого університету – кандидат в майстри Максим Болдиш – став другим, на третьому місці – міжнародний майстер з Харкова В’ячеслав Борисенко (результати тут).

Вітаємо також з успіхом у рапід-турнірі шахістів ХНУРЕ Василя Доманського – з першим місцем серед першорозрядників і Ірину Чемерис – з третім місцем серед жінок.

На бліц-турнірі знову був першим Владислав Бахмацький, друге місце посів випускник ХНУРЕ, кандидат в майстри Максим Лавров, третє – теж В’ячеслав Борисенко (результати тут).

Турнір з класичних шахів виграв кандидат в майстри з Краматорська Михайло Сафронов, на другому місці майстер ФІДЕ з Миргорода Роман Яременко, на третьому – кандидат в майстри з Золочева Микола Аванесов (результати тут).

В рамках фестивалю проходив ще ряд змагань: зі Шведських шахів, з настільного тенісу, шахового прогнозування. До речі, Ірина Чемерис стала першою серед тенісистів.

З повним звітом про міжнародний шаховий фестиваль – IX Кубок ректора ХНУРЕ «Шахрад – 2017» можна ознайомитися тут.

зберегти цю сторінку в PDF