Школа IT-підприємництва “Start-up” розпочала роботу

05.03.2015

4 березня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулося відкриття школи IT-підприємництва “Start-up” і перший майстер-клас на тему «Пошук проектів і замовників».
Як учасники в Школі зареєструвалися 189 осіб з яких 170 студентів, що представляють всі факультети ХНУРЕ, 4 аспіранти та 15 викладачів.
Як зазначив організатор Школи, декан радіотехнічного факультету Сергій Миколайович Сакало, спочатку захід задумувався як внутрішньофакультетський, з метою сприяти працевлаштуванню студентів факультету. Але в процесі реєстрації виявилося, що Школа IT-підприємництва зацікавила студентів усіх факультетів, а також викладачів і таким чином захід став загальноуніверситетським.
Завдяки ведучому майстер-класу, технічному директору компанії Factorial Complexity Віталію Іванову, учасники Школи дізналися про типи IT-компаній в Україні, про термінологію “outstaffing”, “outsourcing”, про сервісну розробку /R&D/ custom software development, отримали поради як побудувати свою компанію «з нуля», як і які проекти шукати, як створювати портфоліо, що таке біржі проектів і багато іншого.

Детальна інформація про Школу IT-підприємця “Start-up”:
https://www.facebook.com/groups/itstartup.nure
https://vk.com/itstartup.nure

зберегти цю сторінку в PDF