Прозорість і відкритість університету

22.12.2015

Вчора відбулася перша відкрита зустріч науково-педагогічного складу Харківського національного університету радіоелектроніки з т.в.о. ректора ХНУРЕ Едуардом Рубіним. Едуард Юхимович презентував 10 завдань розвитку університету. Також представив претендентів на посади проректорів – Станіслава Ігнатьєва і Павла Кравченка, які розповіли про своє бачення розвитку університету в своїх сферах.

Відбулася відверта розмова про те, які зміни очікують університет, що візьмемо з собою, а від чого відмовимося, які цілі гідні нашого вузу і які завдання стоять перед нами. Зал був повний і це обнадіює. Значить, люди хочуть знати про майбутнє ХНУРЕ, про те, куди буде він рухатися, також була вільна можливість задати всім спікерам запитання. Зустрічі в такому форматі стануть новою традицією відкритого вузу що розвивається.

Презентації учасників доступні за посиланнями:

http://www.slideshare.net/institute_SD/ss-56364746

http://www.slideshare.net/institute_SD/2-56346071?related=1

http://www.slideshare.net/institute_SD/it-strategy-56364956

Повне відео заходу: https://www.youtube.com/watch?v=vpzMA5eP3Vg&feature=share

Адміністрація ХНУРЕ і особисто т.в.о. ректора створили поштову скриньку для запитань/зауважень/пропозицій колективу - askrector@nure.ua. Для особистих запитань Эдуарду Юхимовичу просимо писати на його сторінку у Facebook або на пошту edw.rubin@gmail.com. Відповіді на листи будуть або письмові, або за допомогою студентського телебачення. Зміна і розвиток ХНУРЕ – спільна робота! Тільки спільними зусиллями Харківський національний університет радіоелектроніки зможе стати освітнім центром у сфері інновацій світового класу.

 

зберегти цю сторінку в PDF