Привітання

25.12.2015

Шановні друзі!

Ми залишаємо 2015 рік – неоднозначний для України, університету та кожного з нас. В ньому ми залишаємо напружені часи. Попереду – спільна робота, яка вимагає чимало сил і, найголовніше, віри у досягнення наших цілей та великої мрії – щоб наш Харківський національний університет радіоелектроніки став справжнім освітнім центром у галузі інновацій світового рівня!

Не дивлячись на різноманітні перепони, ХНУРЕ цілеспрямовано і наполегливо продовжуватиме нарощувати свій освітній та науковий потенціал, буде йти амбіційним шляхом до найкращого університету України.

Ми вступаємо з Вами в новий рік – рік прозорості, відкритості, справедливості, нових сподівань та їх звершень. Тож нехай він принесе нам усім радість перемог, щасливих досягнень та нескінченної наснаги до звершень!

Щиросердо вітаю Вас з Новим, 2016 роком! Бажаю всім Вам та Вашим рідним, міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги, сімейного благополуччя та успіхів у роботі! А ще – миру і процвітання нашій рідній Україні та Харківському національному університету радіоелектроніки!

З повагою, т.в.о.ректора ХНУРЕ Едуард Рубін

зберегти цю сторінку в PDF