Найвище досягнення нашого студента

02.10.2014

З 20 по 22 вересня проходив фінал VII міжнародної олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Планета 2013/14». Базами для проведення підсумкового змагання стали два провідних навчальних заклади Криму – Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського і Севастопольський національний технічний університет. Студенти Харківського національного університету радіоелектроніки традиційно беруть активну участь у міжнародній олімпіаді у сфері інформаційних технологій «IT-Планета 2013/14», в рамках якої проходять конкурси з найпередовішим напрямками ІКТ-галузі. Організаторами конкурсів виступають такі солідні міжнародні компанії, як Oracle, D-Link, Cisco, Intel, Google, Huawei, 1С, NetApp, InterSystems, Однокласники, ГНУ/Лінуксцентр.
У результаті, у відбіркових етапах взяли участь понад 11000 студентів та молодих дипломованих фахівців із 9 країн (Казахстан, Узбекистан, Таджикистан, Киргизія, Азербайджан, Вірменія, Білорусія, Росія, Україна)
Учасниками фіналу стали 250 молодих ІТ-спеціалістів віком до 26 років, які показали найкращі результати у відбіркових етапах в номінаціях «Використання ПЗ і адміністрування», «Програмування», «Телеком», «Цифрова творчість», «Мобільні платформи», «Інноваційні проекти» та «Робототехніка».
У результаті запеклої боротьби у фіналі конкурсу «Розробка мобільних додатків» наш студент Андрій Крот (координатор О. Вечур) показав максимальну майстерність і здобув перше місце. Спонсор даної номінації преміював Андрія поїздкою до Китаю.

Вітаємо Андрія із заслуженою перемогою та бажаємо примножувати свої досягнення!

зберегти цю сторінку в PDF