Футболісти ХНУРЕ стали бронзовими призерами зимового Чемпіонату м. Харкова по футболу

01.04.2016

У цьому році в Чемпіонаті взяли участь 16 команд (12 найсильніших колективів представляли ВНЗ і 4 клубні команди м. Харкова).

Збірна команда нашого університету з футболу, що складається з іноземних студентів, які навчаються в ЦНСІМ (центр навчання студентів на іноземній мові, директор Горбачов В.О.), закінчивши груповий турнір на 2-му місці, вийшла в півфінал, де в рівній боротьбі поступилася з рахунком 1: 2 збірній команді ХДАФК (Харківська державна академія фізичної культури).

25марта в фінальних іграх визначалися призери Чемпіонату. У грі за 1-е місце зустрічалися збірні команди ХГАФК і ХНАДУ (Харківський національний автомобільно-дорожній університет). Основний час закінчився внічию (1: 1), а в серії післяматчевих 11-тиметрових ударів сильнішими виявилися студенти автомобільно-дорожнього університету. За схожим сценарієм розвивалися події і в грі за бронзові нагороди між студентами ХНУРЕ і ХДУХТ (Харківський державний університет харчування і торгівлі). Програючи по ходу матчу, наші гравці зуміли в кінці гри зрівняти рахунок (1: 1). У «футбольній лотереї», проявивши більше холоднокровності, перемогу з рахунком 4: 2 святкувала наша команда. Команди – призери зимового Чемпіонату м. Харкова були нагороджені Харківської міської федерацією футболу кубками, грамотами та медалями.

Хотілося б відзначити, що в Спартакіаді м. Харкова по футболу тільки два ВНЗ представлені двома збірними командами: Харківська державна академія фізичної культури і наш університет. А збірна ХНУРЕ, що складається тільки з іноземних студентів не має аналогів в Україні.

Команда була організована в 2010году. За цей час ставала переможцем і призером різних змагань (в 2012 р – бронзовий призер турніру «Спорт проти расизму», що проводився під егідою FARE; в 2014г.- володар Кубка студентської ліги ФК «Металіст»; в 2015г.- переможець Чемпіонату м Харкова серед ВНЗ по 2-ої групи).

Розділити успіх разом з гравцями по праву може керівництво університету, які створюють всі необхідні умови для забезпечення виступів команди. Так, наприклад, серед усіх учасників Чемпіонату, тільки команда ХНУРЕ виїжджала на ігри на автобусі університету.

Сподіваємося, що іноземні студенти і далі будуть з честю представляти ХНУРЕ в різних змаганнях.

зберегти цю сторінку в PDF