Фірма «Ericsson» передала обладнання до нової лабораторії кафедри ХНУРЕ

17.04.2016

Фірма «Ericsson» передала обладнання кафедрі ХНУРЕ «Мережі зв’язку» в рамках угоди, укладеної між компанією та університетом.

Умови угоди передбачали співпрацю в галузі освіти та науки з метою підвищення якості підготовки фахівців із сучасних і майбутніх технологій, наукових розробок і промислових зразків у галузі мереж мобільного зв’язку. Задля цього створюється навчальна лабораторія на базі сучасного обладнання систем мобільного зв’язку, яке фірма «Ericsson» передала на кафедру «Мережі зв’язку», що готує бакалаврів за напрямом «Телекомунікації», та спеціалістів і магістрів за спеціальністю «Інформаційні мережі зв’язку», зокрема, за спеціалізацією «Мобільний зв’язок».

Передане обладнання представляє нову хмарну систему Ericsson Cloud System, революційне хмарне рішення, що дозволяє операторам зв’язку і постачальникам послуг використовувати ринкові можливості, забезпечуючи гнучкість в використанні потужності мережі на всіх рівнях.

Воно дозволяє розподілити обчислювальні і накопичувальні потужності в мережі, що покращує якість послуг при використанні хмарних додатків, і забезпечує більш ефективну експлуатацію мережевих ресурсів. Подібна системна реалізація гнучкості мережевих, обчислювальних і накопичувальних ресурсів на всіх рівнях робить можливим реалізацію нових сервісів і бізнес-моделей, що характерно для хмарної революції. Хмарна система Ericsson стала доступною для комерційного використання з 2014р.

Історія фірми «Ericsson» в Україні нараховує біля 123 років. Вона бере початок в 1893 році, коли компанією, засновником якої був шведський підприємець Ларс Маґнус Ерікссон, була встановлена перша телефонна станція в м. Києві. А в 1896 p. телефонна станція була встановлена також і в м. Харків. Фірма «Ericsson» пропонує обладнання й технічні рішення для мереж зв’язку й провайдерів послуг, професійні послуги з побудови й оптимізації мереж, аж до повної передачі керування мережею фахівцям фірми «Ericsson». Крім того пропонує базові технології для виробництва мобільних телефонів і їх ліцензування. Фірма «Ericsson» лідирує не тільки в області мереж зв’язку 2G і 2.5G. Так, в 2002 році фірма «Ericsson» здійснила першу в Україні «живу» демонстрацію послуг зв’язку 3-го покоління (3G) на реально працюючому обладнанні UMTS.

зберегти цю сторінку в PDF