Делегація Сполучених Штатів Америки у ХНУРЕ

14.04.2016

12 квітня у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулась зустріч із Радником з питань преси, освіти та культури Посольства США в Україні Конрадом Тернером та директором Проекту сприяння академічної доброчесності в Україні, а також  директором Американських рад з міжнародної освіти в Україні Яремою Бачинським.

Робота Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) впродовж чотрьох наступних років дозволить охопити ціле покоління студентів-бакалаврів, починаючи з їх першого року навчання в університеті і закінчуючи отриманням дипломів бакалавра. Саме це покоління випускників повинно стати носієм нових цінностей у вищій освіті, в науці та в суспільстві загалом. А історія успіху університетів-учасників стане прикладом для  дотримання академічної доброчесності на загальнонаціональному рівні.

Академічна доброчесність дозволяє системі освіти залишатися дієвою, такою що дійсно дає знання та навички, а не лише документи про здобуття освіти. Країни з високим рівень академічної доброчесності не мають такої проблеми як «визнання дипломів» – як правило, це успішні, економічно розвинені країни з високим рівнем освіти та науки.

 

зберегти цю сторінку в PDF