Більше 300 харківських школярів в вивчатимуть в ХНУРЕ музику

22.03.2016

З 2 по 6 квітня в навчальних аудиторіях ХНУРЕ будуть проходити заняття музичного табору Music Camp Kharkiv. Для участі в проекті під керівництвом американського педагога Констанції Фортунато зареєструвалися понад 350 юних харків’ян віком від 11 до 15 років. Більшість з них ніколи не займалися музикою.Вони пройдуть навчання хоровому співу, а також навчаться азам гри на семи музичних інструментах. Музичний табір завершиться 7 квітня урочистим концертом в ХНАТОБ ім. Лисенка, де діти будуть виконувати класичні хорові твори на декількох мовах в супроводі симфонічного оркестру. 

Всупереч стереотипам, між інженерами, які навчаються в ХНУРЕ і музикантами немає прірви, впевнений т. в. о. ректора університету Едуард Рубін: «Наприклад, в США гра на музичних інструментах значно підвищує шанс абітурієнта вступити до престижних вузів – Стенфордського або Єльського університетів. Багато інженерів, яких я знаю, займаються музикою – у них зовсім інший склад мислення, більш відкритий до нових, нестандартних рішень», – вважає керівник університету. 

Навчати дітей буде українська команда досвідчених педагогів під керівництвом і за методикою Констанції Фортунато. Всі викладачі проекту – з різних міст України. Вони пройшли навчання і сертифікацію у Констанції і багато років працюють з нею в таборах Music Camp.с педагогами під керівництвом Констанції Фортунато. Заняття будуть проходити в ХНУРЕ щодня з 2 по 6 квітня, з 10:00 до 15:00. Участь для всіх дітей завдяки партнерам, спонсорам проекту і активним харків’янам — безкоштовна. 

Проект Music Camp International працює в Україні вже 14 років. За цей час музичні табори проходили в Києві, Львові, Стриї, Запоріжжі, Одесі, Вінниці, Вознесенську та інших містах України. У Харкові Music Camp пройде вперше. 

Подробиці: http://kharkiv-with-you.org/wpgforms/music-camp-kharkiv/ 

Промо-ролик проекту: https://www.youtube.com/watch?v=2RAbA1UbTNQ 

зберегти цю сторінку в PDF