У нашому університеті підбито підсумки Міжнародного Форуму та відбулися вибори президента АН ПРЕ

17.10.2014

16 жовтня у залі засідань Університету відбулося закриття V Міжнародного радіоелектронного Форуму «Прикладна радіоелектроніка. Стан та перспективи розвитку» (МРФ – 2014).
В рамках Форуму в період з 15 вересня по 16 жовтня було проведено 8 тематичних наукових конференцій.
У закритті Форуму взяли участь виконуючий обов’язки ректора ХНУРЕ професор В.П. Машталір, голова Організаційного комітету Форуму професор М.І. Сліпченко та керівники конференцій, семінарів та круглих столів Форуму.

Були заслухані звіти керівників конференцій, семінарів та круглих столів, що пройшли в рамках МРФ-2014.
Безпосередньо в роботі Форуму взяли участь понад 700 вчених і фахівців з України та зарубіжних країн.
Прийнято проект рішення Форуму, в якому запропоновано організувати і провести в 2017 році VI Міжнародний Радіоелектронний Форум – МРФ-2017.
Рішення Форуму буде опубліковано на сайті університету додатково.

Після закриття Форуму, в актовому залі університету відбулася позачергова конференція Академії наук прикладної радіоелектроніки, на якій було обрано нового президента Академії – доктора фізико-математичних наук, професора, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, проректора з наукової роботи ХНУРЕ Миколу Івановича Сліпченка.
У своєму виступі на конференції М.І. Сліпченко запевнив делегатів у тому, що докладе своїх сил для зміцнення подальшого розвитку цієї авторитетної наукової організації, яка на даний час налічує близько 400 дійсних членів і 20 колективних членів. ХНУРЕ – як і раніше залишається базовим колективним членом АН ПРЕ. Тут функціонують Президія Академії, редакція журналу «Прикладна радіоелектроніка» та тематичні відділення АН ПРЕ, очолювані вченими університету.

зберегти цю сторінку в PDF