18-й Міжнародний молодіжний форум пішов в історію

17.04.2014

З 14 по 16 квітня в Харківському національному університеті радіоелектроніки  був проведений 18-й  Міжнародний  молодіжний  форум «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті», в рамках якого пройшло 12 міжнародних наукових конференцій, а також виставка технічної творчості молоді.

На Форум надійшла 1431 теза доповідей від молодих вчених, аспірантів і студентів з 75 вищих навчальних закладів та організацій України, а також з 35 зарубіжних установ. На 40 секціях було заслухано близько 800 доповідей.

Форуму сприяв об’єднанню молодих учених, студентів та аспірантів різних країн навколо ідеї створення інформаційного суспільства, зміцнення між ними зв’язків, довіри та співробітництва.

На урочистому закритті Форуму відбулося нагородження 40 переможців за кращі доповіді на секціях. Також нагороди отримали переможці виставки технічної творчості молоді в двох номінаціях – «Програмне забезпечення» та «Прилади та пристрої». Було відзначено авторів 16 кращих розробок.

На Форумі було прийнято рішення про організацію проведення  19-го Міжнародного  молодіжного  форуму «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті» у квітні 2015 року.

зберегти цю сторінку в PDF