Цілі сталого розвитку: ЦСР4, ЦСР11, ЦСР12, ЦСР17
Конкурс: Erasmus Jean Monnet: Modules
Назва: Україна-ЄС: рішення циклічної економіки для розумних та сталих міст
Проєкт: #101127659
Акронім: Eco4Smart
Період: 01/09/2023-31/08/2026
Координатор:
Іріна Колупаєва, професор кафедри економічної кібернетики та управління економічною безпекою, професор, доктор економічних наук
Учасники проєкту:
Юрій Ромашов, професор кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та робототехніки, доктор технічних наук, доцент.
Лідія Піддубна, заступниця директора навчально-наукового інституту енергетичної, інформаційної та транспортної інфраструктури Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, кандидат філософських наук, доцент.
Петро Лашин, начальник управління економіки і фінансів Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.
Лазло Вертеші, завідувач кафедри економіки та природних ресурсів Угорського університету сільського господарства та природничих наук, Dr. habil, PhD з економічних наук, PhD з юридичних наук, Угорщина.
Єлена Курілова-Палісайтіна, PhD з економічних наук, доцент Лінчепінзького Університету, Швеція
Загальна мета проєкту – привернути увагу української громади до необхідності рішень циркулярної економіки для розвитку розумних міст та сталого майбутнього кожної країни з метою сприяння інтеграції та співпраці між Україною та Європейським Союзом, використовуючи найкращий досвід та стратегії змін та відбудови.
Специфічні цілі проєкту:
- просування досвіду досліджень ЄС щодо сталого розвитку міст і регулювання економіки замкнутого циклу для забезпечення екологічних та енергетичних цілей;
- заохочувати молоде покоління, дослідників, професіоналів, викладачів, представників бізнесу до питань впровадження нових моделей виробництва та споживання з акцентом на вдосконалення мислення державного управління, що створює стійке майбутнє країн;
- сприяти діалогу між академічним світом, представниками бізнесу та політиками для покращення якості життя громадян, підвищення конкурентоспроможності міст і промисловості, а також для подолання інфраструктурних, екологічних і соціальних перешкод для досягнення європейських енергетичних і кліматичних цілей.
- зміцнення партнерства між вищим навчальним закладом, бізнесом і політиками для вдосконалення мислення державного управління на основі співпраці моделі потрійної спіралі.
Курси проєкту:
- розумне управління містом;
- зелена угода та сталий розвиток міст;
- розумні міста та містобудування.
Реєстрація на курс за посиланням: https://forms.gle/iyHJW1nbJzLxghmK7