Міжнародна школа “Digital Transformation: EU Trends, Solutions and Tools”

02.11.2020

International School “Digital Transformation: EU Trends, Solutions and Tools” була відмінно організована та проведена в ХНУРЕ з широкою участю викладачів та студентів. Організатори Міжнародної школи – викладачі кафедри Програмної інженерії ХНУРЕ, лабораторія «Data Science Lab», НВНД Центр «SAP Академія» та експерти з провідних ІТ-компаній України, Словаччини, Швеції, Канади, Німеччини, Іспанії та Литви.

В рамках школи відбулися івенти:
26.10.2020 р. Онлайн Workshop «Технології Big Data у сучасному світі»
Протягом заходу учасники знайомились з поняттями «Big Data» та «Data Maning», важливістю обробки великих об’ємів даних при прийнятті рішень в сучасному цифровому світі. Як за допомогою правильних інструментів для роботи з великими даними зберігати, управляти і аналізувати ці дані – і отримувати цінні відомості, які раніше неможливо було уявити. Проводили Workshop сертифіковані спеціалісти Центру «SAP Академія»,  учасники отримали сертифікати та заохочувальні призи.
27.10.2020 р. Майстер-клас з робототехніки «Створи інтелект для власного робота»

Метою є долучення молоді до сучасного світу робототехніки та отримання практичних навичок з розробки системи зору й штучного інтелекту людиноподібного робота. Майстер-клас проводився фахівцями лабораторії Data Science Харківського Національного Університету Радіоелектроніки із залученням партнерів із Вільнюського Університету Прикладних Наук (Литва) з лабораторії Robotics Laboratory, які створили робота-гуманоїда. Учасники заходу отримали онлайн доступ до робота, що знаходиться в лабораторії Robotics Laboratory, Литва, відео дані з системи зору цього робота та створили власні Computer Vision та Artificial Intelligence проекти з аналізу отриманих даних.

28.10.2020 р. Онлайн семінар «Створення систем штучного інтелекту з використанням нейронної мережі»

Протягом семінару експерти з провідних ІТ-компаній Харкова в онлайн форматі продемонстрували усі етапи від вибору архітектури нейронної мережі до її практичного застосування. Включаючи етапи формування набору вхідних даних та машинного навчання нейронної мережі. Учасники, поділені на команди, працювали над розв’язанням реальної задачі зі своїм ментором від компанії. В ході роботи над міні проектом отримано навички з розробки систем штучного інтелекту на базі нейромережевих технологій з використанням Python (TensorFlow). Цей досвід вони можуть використовувати при роботі в IT-компаніях, а проекти розмістити у своїх CV.
Семінар проведено для молодих людей віком від 18 до 24 років.Серед нагороджених сертифікатами за підсумком трьох днів онлайн семінарів є викладачі та студенти: проф. Єременко О.С., доценти Євдокименко М.О., Куля Ю.Е., Пронюк Г.В., студент групи КУІБ-20-1 Порохняк В.Ю.

Ініціатива Meet and Code проводиться за фінансування корпорації SAP. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, який у партнерстві з TechSoup впроваджує Програму технологічної підтримки НПО України.

Подібні заходи були й залишаються дієвим засобом покращення якості освіти, популяризації та залучення до міжнародних освітніх проектів широкого кола освітян.
Міжнародна школа  “Digital Transformation: EU Trends, Solutions and Tools”