Кафедра Комп’ютерних інтелектуальних технологій та систем (КІТС)

На факультеті КІУ (згідно до наказу № 217 від 26.04.2019) створена нова кафедра «Комп’ютерні інтелектуальні технології та системи» (КІТС).


Основний напрям навчальної підготовки магістрів по новій освітній програмі КІТ – алгоритмічне, програмне та апаратне забезпечення комп’ютерних інтелектуальних систем. Передбачається викладання дисциплін за напрямками серед яких є: аналіз великих даних з використанням штучних нейронних мереж; інтелектуальна відео аналітика; основи глибинного навчання (для комп’ютерного зору, розпізнавання зображень тощо; методи та засоби штучного інтелекту (ШІ); інтелектуальні комп’ютерні системи на платформі Raspberry Pi та програмування для неї на Python; основи прискорених обчислень на CUDA (для C / C ++, Python); прискорення додатків кібербезпеки з використанням GPU; архітектура нейроконтролерів і нейропроцесорів; обчислювальні методи та моделі на основі штучних імунних систем та інші.

Постійно виникаючі нові технології вже змінили наше життя і світ навколо нас. І не тільки smart будинки та вбудовані системи (embedded system), але вже й smart City, smart виробництва, віртуальна реальність, розширена реальність, технології визнання обличчя, генеруючі конкуруючі мережі (GAN), генетичні прогноз використання ШІ для розвитку машинного зору –  не є фантастика, а реальні можливості для революції у медицині, науці, виробництві та робототехніки.

Приєднуйтесь до нас!

Олег Григорійович Руденко

Зав. кафедри

Олег Григорійович Руденко

Завідувач кафедри комп’ютерних інтелектуальних технологій та систем, член НТР, член спеціалізованої вченої ради, доктор технічних наук, професор

Контакти

Корпус «з», 4 поверх, ауд 36аз

cits@nure.ua

http://cit.nure.ua/