Угоди про міжнародне співробітництво

ХНУРЕ широко розвиває міжнародні зв’язки за допомогою співробітництва з закладами освіти інших країн та іноземними компаніями. Велика кількість викладачів, співробітників, аспірантів виїздить за кордон для участі в наукових конференціях, наукових дослідження та стажуваннях, а також приймає іноземних фахівців в університеті. Майже всі кафедри мають меморандуми та договори про співробітництво з іноземними компаніями.

Харківський національний університет радіоелектроніки наразі здійснює міжнародне співробітництво із 112 зарубіжними вищими навчальними закладами та організаціями.

Одним із головних напрямків міжнародної діяльності є проведення вченими університету спільних наукових досліджень з колегами із іноземних вищих навчальних закладів та організацій, відкриття лабораторій та дослідницьких центрів на базі університету. Наш університет завжди відкритий до співробітництва та розвитку!

Перелік міжнародних договорів ХНУРЕ із закордонними організаціями та університетами

Країна
Hазва договору
Австрія Договір з Університетом Клагенфурта про науково-технічне та освітнє співробітництво.
Азербайджан Договір з Азербайджанським Технічним університетом м. Баку в сфері освіти та проведення сумісних наукових досліджень.

Договір з Ленкоранським державним університетом про співробітництво у сфері освіти і наукових досліджень.

Меморандум про взаєморозуміння з Університетом Хазар, м. Баку про співробітництво в галузі освіти та науки

Меморандум про взаєморозуміння з Азербайджанським технічним університетом (АзТУ) м. Баку про співробітництво в академічній та дослідницькій галузях.

Договір з фірмою ALPHA EPUCATION MMC

 Алжир Договір з університетом Бумердес про співробітництво щодо проведення сумісних науково-дослідних робіт та у сфері освіти.
 Бельгія Договір з Університетом Хасселта (факультет бізнесу) у сфері освіти (отримання додаткового (або подвійного) ступеня магістра в рамках програми Master of Management)
 Білорусь Договір з Військовою академією Республіки Білорусь, м. Мінськ, про наукове та навчальне співробітництво (наукові дослідження, проведення конференцій, обмін матеріалами, обмін науковцями та викладачами,обмін досвідом).

Договір з Брестським державним технічним університетом (БрГТУ) про співробітництво в галузі освіти і науки.

Білоруський державний університет інформатики та радіоелектроніки, (БДУІР) м. Мінськ.

 Болгарія  Угода з Інститутом інформаційних теорій і застосувань FOI ITHEA, співробітництво в учбовій та науковій сферах.

Договір з Інститутом математики та інформатики Болгарської Академії наук (співпраця у науковій сфері).

 Великобританія Договір з університетом м. Плімут про співробітництво у проведенні науково-дослідних робіт та у сфері вищої освіти.

Договір зі Школою Інженерії і матеріалознавства Лондонського університету королеви Марії про співробітництво в області освіти і науки для забезпечення високого рівня підготовки студентів в області біомедичної інженерії .

Договір з Лондонським гуманітарним коледжем про співробітництво в галузі освіти та науки.

Договір з Факультетом інженерії і навколишнього середовища,Університету Саутгемптон (обмін інформацією,виявлення можливостей для обмінів і співробітництва та спільних досліджень і розробок з дисциплін,що становлять взаємний інтерес).

 Вірменія Договір з державним інженерним університетом Вірменії про співробітництво у сфері науки та освіти (проведення сумісних науково-дослідних та академічних робіт).
 Грузія Договір з Грузинським технічним університетом про співробітництво у сфері освіти та науки.

Договір з університетом ім. св. Андрія першозваного про співробітництво у сфері освіти і науки

Меморандум про угоду з Батумським державним університетом ім. Шота Руставелі

 Єгипет Договір з факультетом інформатики Університету Айн-Шамс про наукове співробітництво
 Естонія Угода з Талліннським технічним університетом, співробітництво в освітній та науковій сферах

Угода про наміри розробки магістерської програми “E-governance” спільно з Талліннським технічним університетом і подання її на конкурс з метою отримання фінансування від уряду Естонії.

 Іран  Договір з Технологічним університетом Шариф, м. Тегеран, про співробітництво у сфері освіти
 Ісламська Республіка Іран  Договір з фірмою «Ассан Рахяб Абноус Компани», м. Тегеран про співробітництво в галузі освіти і науки
 Іспанія  Договір з Університетом Ровіра і Віржилі, м. Таррагона, співробітництво в галузі освіти і науки (оптоелектроніка, нано оптика, мікрохвильова і нано фотоніка, лазерна техніка).
 Італія  Договір про співробітництво з міжнародним центромтеоретичної фізики, Трієста, Італія про співробітництво у сфері наукових досліджень (фундаментальна та прикладна оптика) та освіти (лазерна фізика та оптоелектроніка)

Павлійський університет

 Канада  Parallax Software Solutions
 Китай Угода з Відділом науки і техніки Народного Уряду Гуандонзької провінції , науково-технічне співробітництво

Угода з Гуандонзьким технічним університетом Guangdong University of Technology (GDUT), наукове та навчальне співробітництво)

Договір з фірмою Shandong Baichuantongchuangenerhy Ltd про співробітництво щодо виконання у майбутньому сумісної роботи з виробництва альтернативного біопалива

Угода з Харбінським інженерним університетом, м. Харбін, у сфері освіти та наукових досліджень

Протокол намірів щодо розробки проекту «Технологияимитационно-математическогомоделирования систем комплексного распознавания эл-м излучений, источников и объектов ТМСКР»

Угода з Центром інкубатора передачі високих технологій з СНД м. Харбін у сфері наукових досліджень

Меморандум про взаєморозуміння між ХНУРЕ, Міністерство освіти і науки України та національною лабораторією електроаналітичної хімії, Чанчунський інститут прикладної хімії, Китайська академія наук (Співробітництво в галузі досліджень, а також студентських та факультетських обмінів, різні спільні академічні та освітні види діяльності)

Литовська Республіка  Меморандум про взаєморозуміння між факультетом КН ХНУРЕ та факультетом телекомунікації та електроніки Каунаського технологічного університету (співробітництво в галузі освіти та науки)
 Мексика  Договір з Університетом м. Кармен (Унакар) про співробітництво в галузі науки і освіти
Марокко Меморандум про взаєморозуміння з Сіді Мохамед Бен Абделлах Університетом, Королівство Марокко, м. Фес, (співробітництво в галузі досліджень, а також студентських та факультетських обмінів)
Меморандум про взаєморозуміння з Технічним Університетом (Universite Internationale de Rabat UIR), Королівство Марокко, м. Рабат (співробітництво в галузі досліджень, а також студентських та факультетських обмінів)
Нігерія Меморандум про взаєморозуміння з інститутом курьерства і логістики, (Співробітництво в галузі студентських досліджень та факультетських обмінів, взаємного просування, створення спільних програм навчання, академічних та освітніх видах діяльності)
 Нідерланди  Угода з видавничою корпорацією «Ельзевір», що є розробником і власником найбільшої у світі універсальної бібліографічної та реферативної бази даних Scopus, про надання співробітникам і студентам ХНУРЕ доступ до онлайн сервісу Scopus
 Німеччина Угода між ХНУРЕ, Vdata Software-Entwicklung GmbH (Мюнхен), ВАТ “Профітсофт” (Харків) в учбовій сфері

Договір між ХНУРЕ, НДІ Лазерних технологій ХНУРЕ та фірмою “Флінт” про співробітництво в науковій сфері та у сфері підготовки кадрів

Представництво «Гейдельберг Україна»

Угода про співпрацю з каф. математики ф-ту математики і комп. наук університету м. Хаген

Договір з Iнститутом навчання та консультування ІСБ, м. Дрезден, про співробітництво у сфері освіти та науки

Договір з Технологічним Центром Дрездена (ТЦД) про співробітництво у сфері науки (проведення сумісних наукових досліджень відповідно до Європейських програм)

Договір з компанією “Phoenix Contact GmbH&Co. KG”, м. Бломберг про співробітництво у сфері освіти та проведення наукових досліджень

Договір з Університетом м. Аалена про співробітництво у сфері освіти та науки

Угода з Штутгартським медіа університетом про співробітництво в галузі технологій друку, інформаційних систем, електронних засобів масової інформації

Меморандум взаєморозуміння про співробітництво з університетом ім. Лейбніца м. Ганновера про співробітництво в області освіти (академічний обмін) та сумісної науково-дослідницької діяльності

Протокол про наміри з Харківською зооветеринарною академією та Інститутом багатофазних процесів університета Ганновера ім.

Лейбніца, Німеччина, про співробітництво у сфері кріобіології і кріомедицини

Договір про співпрацю з Центром біомедичної інженерії (БМІ) м. Ганновера та Інститутом проблем кріобіології та кріомедицини НАН

України в сфері наукових досліджень (кріомедицина)

Договір з Центром біомедичної інженерії ф-ту Механічної інженерії Ганноверського університету ім. Лейбніца та з Пензенським державним технологічним університетом про наукове співробітництво (розробка навчальних віртуальних медико-технічних систем та ПЗ для них) та освітнє співробітництво (обмін студентами, стажування співробітників)

Наукове співробітництво з науковим центром LaserZentrumHannovere.V.

Протокол про наміри з Університетом м. Вільдау, про зацікавленість у співробітництві в галузі освіти (стажування, подвійний сумісний диплом) та науки (участь у сумісних наукових дослідженнях)

Договір з Вільним університетом м. Берліна про співробітництво в галузі освіти (підготовка магістрів, подвійний диплом) та науки (сумісні дослідження)

Угода з кафедрою комп’ютерних наук Остфальського університету прикладних наук, м. Вольфенбюттель про співробітництво в галузі освіти і науки (синтез та аналіз методів для створення нових можливостей обчислювального інтелекту та м’яких обчислювальних систем і методів)

Протокол про наміри з Hochschule für Technik, Wirtschaft und Kultur Leipzig (HTWK) Університет прикладних наук м. Лейпциг

Загальний договор про співпрацю між EPCOS AG та ХНУРЕ

Меморандум о взаєморозумінні з Ганноверським університетом ім. Лейбніца

Угода з університетом Лейбниц, м.Ганновер

Договір з кафедрою математики Технічного Університету м.Дрезден

 Норвегія  Договір про наміри з компанією CityMedia, Осло

Договір з Норвезьким університетом науки і технології, м. Тронхейм, про співробітництво в галузі освіти і науки

 Польща Договір з університетом Зеленогурським про співробітництво в галузі вищої освіти та наукових досліджень (розробка і дослідж. перспективних напрямків в галузі телекомунікації)

Угода з Білостоцьким технічним університетом про співробітництво у науковій та учбовій галузях

Договір з товариством “AdvancedDigitalBroadcastPolska” (“ADB”) у галузі проведення наукових досліджень і підготовки кадрів

Угода з ТОВ “RR DonnelleyEurope”, Краків, про співпрацю в області освіти (проходження стажування студентів напряму ВПС у компанії)

Угода з Військовою технічною академією м. Варшава, Польща, про співробітництво у науковій та навчальній сфері

Договір про проведення практики для студентів з фірмоюHRPowerSp. z o.o., а саме – LG ElectronicsWroclawSp. z o.o

Угода з Люблінським відділом Польської Академії наук (ЛОПАН) про співробітництво в галузі науки та освіти

Угода про співпрацю з ТОВ MichaelHuberPolska про стажування студентів поліграфічних спеціальностей ХНУРЕ

Договір з Союзом Заглембіовським і Громадською організацією «Віват Сократ»(співпраця в галузі освіти та розвитку дослідницької діяльності)

Договір про науково-технічне співробітництво між SMF Poland Sp.z o.o. (співробітництво у сфері проведення спільних досліджень в галузі створення сучасного промислового устаткування з програмним управлінням, спільної роботи над вдосконаленням устаткування)
Угода про співпрацю з ТОВ „Плагiат”, дочірня компанія Plagiat.pl (співпраця у сфері захисту інтелектуальної власності та сприянні оптимальним стандартам академічної чесності та цілісності, використання антиплагіатної системи).

 Словаччина Договір з технічним університетом м. Кошице про наукове та учбове співробітництво

Договір про співпрацю з Медичним факультетом Університету ім. Яна Коменського, м. Братислава,

 США Угода з Норхамптонським Колледжем, м. Бетлехем, штат Пенсильванія

Договір з фірмою ALDEC Inc., ЛасВегас, про науково-технічне співробітництво, стажування студентів

Угода з ТОВ «ДжейбілСьоркітЮкрейнЛімітед» через представництво в Ужгороді про співробітництво у галузі науково-технічної, навчальної та виробничої діяльності

Представництво компанії Microsoft (4 договори)

Представництво фірми IBM в Україні (Київ) Договір про співробітництво щодо передачі університету технологій IBM для використання в навчальному процесі на при проведенні некомерційних наукових досліджень

Договір з компанією EhoStar про участь у сумісних наукових заходах, виконання пілотних проектів, надання грантів, підтримка тренінгу студентів в області цифрового телебачення

Угода з фірмою “MicrochipTechnology”, м. Чандлер про співробітництво щодо науково-технічної, навчальної й виробничої діяльності

Меморандуму про співпрацю з ООО Hewlett-Packard (представництво в Україні), обмін інформацією та досвідом, а також створення центру з наукової та освітньої діяльності у сфері IT.

Меморандум про взаєморозуміння з National Instruments Corporation (Нешнл Инструментс  Корпорейшн «ЭнАй»), співпраця для розвитку високоякісної освіти, досліджень та професійної підготовки фахівців для потреб сучасної промислової автоматизації, робототехніки і мехатроніки

 Таджикістан Договір про співробітництво з Худжандським державним університетом ім. акад. Б. Гафурова, м Худжанд у сфері освітньої діяльності і наукових досліджень
 Туреччина Меморандум о взаєморозумінні між ХНУРЄ та Університетом Гірне

Договір між ХНУРЄ та Університетом Гедиз,Ізмир

Договір між ХНУРЄ та Близькосхідним Університетом

 Фінляндія Договір про наміри між факультетом КН ХНУРЕ і факультетом інформаційних технологій університету Ювяскюля
 Франція Угода з Французьким інститутом інформаційних технологій та телекомунікацій

Спільна програма віртуального навчання бакалаврів (англомовна) для студентів спеціальності ІСПР (ШІ КНУРЕ, Україна) та спеціальності

Договір з мережею інженерних інститутів “n+і”, Франція у сфері міжнародного обміну студентами

Договір з компанією STMicroelectronics

Угода з Французьким інститутом інформаційних технологій та менеджменту, співробітництво за спільною програмою навчання у віртуальному середовищі (розробка бізнес проектів в області інформаційних технологій)

Чехія Меморандум про взаєморозуміння з університетом Пардубіце, сприяння взаємних інтересів у сферах освіти та наукових досліджень

Меморандум про взаєморозуміння між ХНУРЕ , Україна і освітнім центром «Assotiation» (Прага), співробітництво в різних спільних освітніх видах діяльності, спільні дослідницькі проекти та публікації, конференції та семінари, візити співробітників

 Швеція Угода між кафедрою ПІ та університетом Ліннеус (LinneausUniversity) м. Векше про обмін в освіті та науці (отримання студентами ХНУРЕ за 2 роки подвійного європейського магістерського диплому за різними спеціальностями)

Договір з Університетом м. Стокгольма у сфері освіти

Договір з технологічним університетом Блекінге, м. Карлскруна, про співробітництво в освітній сфері (обмін студентами, подвійний диплом, проведення конференцій та семінарів)

Договір з м. Карлскруна, Технологічним інститутом Блекінге, проходження навчання за обміном, в рамках міжнародної програми міжнародної студентської мобільності Erasmus+.

Меморандум з Технологічним інститутом Блекінге. Активізація співпраці в рамках спільного ЄС проекту Темпус “Підготовка наступного покоління експертів з кібер-безпеки: нова визнана ЄС магістерська програма” (“Educating the Next generation experts in Cyber Security: the new EU-recognized Master’s program (ENGENSEC)”) 544455-TEMPUS-1-2013-1-SE-TEMPUS-JPCR

Договір з дочірнім підприємством з 100% іноземними інвестиціями «Ерікссон» (співробітництво галузі освіти, науки, реалізації спільних освітніх програм)