Кафедра програмної інженерії (ПІ)

Кафедра програмної інженерії готує:

  • бакалаврів – за спеціальністю 121 – Інженерія програмного забезпечення (освітня програма Програмна інженерія) та за напрямом 6.050103 – Програмна інженерія;
  • магістрів – за спеціальністю 121 – Інженерія програмного забезпечення (за програмами Інженерія програмного забезпечення та Програмне забезпечення систем);
  • докторів філософії – за спеціальністю 121 – Інженерія програмного забезпечення.

Навчальні плани узгоджено з міжнародними стандартами підготовки програмістів.

Форми навчання: очна, заочна та заочно-дистанційна.

Студенти мають широкі можливості вільного вибору дисциплін.

Деякі предмети викладаються англійською мовою в окремо сформованих групах.

Починаючи з 3 курсу студенти проходять практику в провідних ІТ-компаніях Харкова та України. Договори про співробітництво між кафедрою ПІ ХНУРЕ та компаніями Global Logic, EPAM Systems та Sigma Software дозволив створити на кафедрі лабораторії з розробки сучасного програмного забезпечення.

Практикується залучення провідних спеціалістів фірм до викладання професійно-орієнтованих дисциплін, здійснюється цільова підготовка студентів старших курсів у формі безкоштовних факультативних занять від компаній.

Під час навчання студенти підвищують свій професійний рівень, беруть участь у роботі семінарів і гуртків, організованих на базі наукових лабораторій. Так, у гуртку «Програміст» студенти здобувають знання та навички з виконання завдань з програмування на різних олімпіадах, у лабораторії GameDev навчають студентів розробляти ігрові проекти, а в проекті «IT Talents» поглиблено вивчають складні алгоритми з практичним їх застосуванням у різних галузях ІТ.

Неодноразово студенти кафедри ПІ посідали призові місця на українських та міжнародних змаганнях з програмування, гідно представляли кафедру та університет на виставках, конкурсах, конференціях та форумах.

В галузі освіти та науки кафедра ПІ співпрацює з Ліннеус університетом м. Вакхо (Linnaeus University), Швеція, а також з Університетом Економіки (WSG) м. Бидгощ, Польща. Студенти мають можливість отримати два дипломи – український і європейський рівнів бакалавра або магістра, а також проходити стажування та брати участь у літніх і зимових школах з програмування.

Зоя Володимирівна Дудар

Завідувач кафедри

Зоя Володимирівна Дудар

Завідувач кафедри програмної інженерії, член вченої ради, член НМР, член НТР, кандидат технічних наук, професор

Контакти

Кімн. 267

38 (057) 702-14-46

d_se@nure.ua

software.nure.ua