Костянтин Васильович Колісник

Костянтин Васильович Колісник
Старший викладач кафедри медіаінженерії та інформаційних радіоелектронних систем, кандидат технічних наук
Google Scholar ID: V0-4veIAAAAJ
Весь часОстанні 5 років
Цитування248197
h-індекс66
i10-індекс55

Освіта та кар’єра

1982 р – Харківський політехнічний інститут, інженер електронної техніки

1982 – 2002 рр. – інженер, старший науковий співробітник, нач. відділу НДІРВ, м. Харків

2002 – 2012 рр. – начальник відділення, головний конструктор напрямку проектування радіотехнічних систем НІПІ “Союз” м. Харків

2012 г. – Кандидат технічних наук 05.12.17 радіотехнічні та телевізійні системи, тема дисертації «Радіотехнічні системи охорони периметрів територіально-розподілених об’єктів».

З 2012 р. – Завідувач навчальної лабораторією БМЕ, доцент кафедри ПБМЕ – основне місце роботи

2019 – 2020 р. – Доцент кафедр БМІ, ІУС ХНУРЕ – за сумісництвом

З 2020 р. – Доцент кафедри МІРЕС, старший викладач ХНУРЕ – за сумісництвом


Освітня діяльність

Провідний лектор з дисциплін (за сумісництвом – ХНУРЕ): «3D графіка», «Засоби та технології роботи з графічними редакторами. Основи 3-D графіки», «Цифрові технології візуалізації», «Системний аналіз та прийняття рішень в медицині», «Апаратно-програмні комплекси медичного призначення», «Інформаційний менеджмент в медицині», «Інформаційні технологіі в закладах охорони здоров’я».

Провідний лектор з дисциплін (основне місце роботи – ХПІ) «Діагностичні прилади та системи», «Телемедичні прилади і системи біомедичного призначення», «Основи професійної, соціальної та екологічної відповідальності  фахівця з електронних систем», «Фізіотерапевтична апаратура», «Методи функціональної діагностики», «Методи лабораторної діагностики», «Електронні пристрої вимірювання та узгодження сигналів», «Датчики електронних величин», «Аналогова схемотехніка», «Електроніка і мікросхемотехніка», «Енергетична електроніка», «Електричні матеріали та електронні компоненти в медицині», », «Sensor and measurement», «Biomedical Materials and Component», «Physiotherapy Methods».


Наукова діяльність

Радіотехнічні прилади і системи, біомедінженерія, телемедицина, дослідження методів обробки сигналів, обробка зображення.


Публікації

Автор понад 160 наукових публікацій та навчально-методичних праць.