Підсумки проведення конференції

З 25 по 26 жовтня у ХНУРЕ відбулася ІІ Міжнародна конференція «ВИРОБНИЦТВО & МЕХАТРОННІ СИСТЕМИ 2018».

Організаторами конференції виступили: Міністерство освіти і науки України, ХНУРЕ, Варшавський університет сільського господарства (WULS – SGGW), Національний університет «Львівська політехніка», Festo Didactic, ТОВ «Науково-виробниче підприємство «УКРІНТЕХ», Азербайджанський державний університет нафти і промисловості, Державне підприємство «Харківський науково-дослідний інститут технології машинобудування», Державне підприємство «Південний державний проектно-конструкторський та науково-дослідний інститут авіаційної промисловості».

Вже 2 рік поспіль конференція проводиться кафедрою КІТАМ на факультеті АКТ.

Під час урочистого відкриття заходу учасників привітали голова програмного комітету конференції завідувач кафедри КІТАМ Невлюдов І.Ш., проректор з міжнародного співробітництва Омаров М.А. та декан факультету АКТ Филипенко О.І., які відзначили, що основним завданням наукового зібрання є забезпечення ефективного спілкування та обміну інформацією між науковцями та експертами, обговорення перспектив розвитку новітніх індустріальних технологій, а також сприяння виникненню проектів, спрямованих на їх впровадження.

Далі конференція продовжилась у формі пленарного засідання, на якому виступили: Косенко В.В., Малєєва О.В., Якубовська С.В., Дорохіна А.А., Попова О.В., Демченко С.В., Євсєєв В.В., Цимбал О.М., після чого розпочалися засідання наукових секцій відповідно до затвердженого порядку роботи.

Учасники конференції у своїх виступах торкнулися багатьох актуальних питань розвитку технологій та засобів виробництва та мехатронних систем, передового досвіду та впровадження їх в галузях систем промислової автоматизації та керування виробництвом.

В конференції взяли участь науковці Поліського державного університету (Республіка Білорусь) та представники 15 закладів вищої освіти та науково-дослідних установ України. Вперше в роботі конференції взяли участь представники Азербайджанського державного університету нафти і промисловості (Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universiteti – ADNSU) – Расім Рахімов та Маммад Маммадзаде, які представили факультет інформаційних технологій і управління та компанію-виробник Atenau Ltd.

Всі дні заходу були наповнені жвавими науковими дискусіями й обговореннями.

За результатами рецензування до участі в конференції було схвалено 35 робіт, які були розподілені за галузевими напрямками:

  • системи промислової автоматизації та керування виробництвом;
  • системна інженерія;
  • CAD/CAM/CAE системи;
  • мехатроніка (електро-механічні системи, електронні інструменти систем керування, механічні CAD системи);
  • робототехніка та засоби інтелектуалізації;
  • MEMS (сучасні матеріали та технології виготовлення MEMS);
  • компоненти і технології автоматизації видобутку, переробки та транспортування нафти та газу.
Матеріали II-ої Міжнародної Конференції «ВИРОБНИЦТВО & МЕХАТРОННІ СИСТЕМИ 2018» Програма II-ої Міжнародної Конференції «ВИРОБНИЦТВО & МЕХАТРОННІ СИСТЕМИ 2018»