ХНУРЕ бере участь у XIV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2018»

09.10.2018

9 – 12 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) відбувається XIV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2018», у якій беруть участь понад 380 учасників, серед яких свої розробки представляє Харківський національний університет радіоелектроніки.  Мета заходу – сприяння розвитку оборонної промисловості, удосконаленню технічної оснащеності ЗСУ та розвиток міжнародного військово-технічного  співробітництва.

У рамках заходу ХНУРЕ представив ряд власних розробок та засобів спеціального призначення:

  • Апаратні засоби криптографічного захисту інформації.
  • Динамічні платформи для симуляторів, тренажерів та атракціонів – алгоритм управління рухом платформи реалізується заданим сценарієм, який може завантажуватись безпосередньо у модуль управління або поступати з видаленого пункту через локальну мережу або точку доступу Wi-Fi. В залежності від конкретної задачі існує можливість відтворити важливі динамічні характеристики та робочі навантаження досліджуваного об’єкту. Такі платформи мають високу точність позиціонування.
  • Універсальний мультимедійний стрілецький тренажер, який призначений для навчання та вдосконалення у стрільбі. Він імітує різні умови стрільби наближені до бойових, що вимагає своєчасного застосування зброї. Спеціально розроблений дистанційний, безконтактний спосіб вимірювання координат місця влучання кулі дозволяє зняти усі обмеження на калібр зброї та забезпечує можливість УМТ у приміщенні стандартного стрілецького тиру. Стрільба можлива як з бойової зброї, так і з пневматичної, а також зі зброї з лазерним імітатором пострілу.
  • Оптико-електронний комплекс виявлення та супроводу рухомих об’єктів у контрольованому повітряному просторі. Такий комплекс здійснює виявлення повітряних об’єктів на основі аналізу даних відеопотоку що надходить у реальному часі з оптичної та тепловізійної камери. Комплекс реалізує автоматичне наведення лазерного далекоміра та вимірювання відстані до об’єкту, а також захоплює та супроводжує переміщення об’єкту з записом його траєкторії.
  • Інформаційна технологія прийняття рішень при плануванні та здійсненні радіочастотного моніторингу – призначена для підвищення ефективності планування та ведення радіочастотного моніторингу використання національного радіочастотного ресурсу шляхом оптимізації охоплення різнотипними станціями радіоконтролю та регіональними підсистемами РЧМ випромінювань радіоелектронних засобів по території, частотному діапазону та часу з оцінюванням їх електромагнітної сумісності. Така інформаційна технологія розроблена вперше в Україні та перевершує аналог англійської ІСК «Телеком», розроблений французькою фірмою ATDI для планування мереж зв’язку, за технічними характеристиками.
  • Дослідний зразок модуля адаптивної цифрової просторово-часової обробки сигналів на тлі адитивної суміші маскувальних шумових та пасивних завад. Цей модуль призначений для покращення основних тактико-технічних характеристик радіолокаторів цивільного та військового призначення в умовах дії завад. Захист від комбінованих завад базується на формуванні високоефективних оцінок параметрів співмножників факторизованих уявлень матриць, обернених до кореляційної матриці завад, та їх регуляризованих різновидів. Галузь застосування – РЛС контролю повітряного простору та управління повітряним рухом.

Та інші.

Такі розробки ХНУРЕ, представлені на виставці, спрямовані на підвищення обороноздатності України та під час заходу викликали зацікавленість не тільки «Оборонпрому», а також представників промислових компаній часного сектору

ХНУРЕ бере участь у XIV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2018»