Публічний договір про надання платної освітньої послуги для підготовки фахівців

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР

про надання платної освітньої послуги для підготовки фахівців

у Харківському національному університеті радіоелектроніки

м. Харків

 

Цей договір є офіційною пропозицією (публічною офертою) Харківського національного університету радіоелектроніки (далі – Заклад) будь-якій фізичній особі укласти договір про надання освітніх послуг (далі – Договір). Він є публічним договором за ст. 633 Цивільного кодексу України, є договором приєднання за ст. 634 Цивільного кодексу України та договором оферти за ст. 641 Цивільного кодексу України, розміщений у відкритому доступі в мережі Інтернет за адресою www.nure.ua і є офіційною, публічною пропозицією Харківського національного університету радіоелектроніки укласти договір на зазначених умовах кожним охочим.

Харківський національний університет радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України державної форми власності в особі в.о. ректора Рубана Ігоря Вікторовича, який діє на підставі статуту, керуючись ст.ст. 633, 634, 641 Цивільного кодексу України, Законом України «Про вищу освіту», Постановою Кабінету Міністрів України від 19.08.2020 № 735, Постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 207, з однієї сторони,

та фізична особа – вступник до Закладу (далі – Здобувач) та/або її законний представник (далі – Замовник), що згідно з ч. 2 ст. 642 Цивільного кодексу України своїми діями відповідно до п. 1 розділу IV прийняла (акцептувала) оферту (пропозицію), укласти цей договір, з іншої сторони (далі – Сторони), уклали договір про таке.

І. Загальні питання

  1. Договір є невід’ємним додатком до Публічного договору про навчання у Харківському національному університеті радіоелектроніки.
  2. Предметом Договору є фінансові зобов’язання Здобувача та/або Замовника щодо оплати освітньої послуги, що надається Здобувачу Закладом.

ІІ. Обов’язки та права сторін

  1. Заклад зобов’язаний:

1) у випадку ухвалення рішення про коригування плати за надання освітньої послуги інформувати про це Здобувача та/або Замовника протягом п’яти робочих днів із дати ухвалення рішення;

2) інформувати Здобувача та/або Замовника відповідно до його письмових запитів щодо:

а) заборгованості по пені, що виникла у зв’язку з порушенням термінів оплати Здобувачем та/або Замовником надання освітньої послуги;

б) повернення Здобувачу та/або Замовнику залишків невикористаних коштів у разі дострокового припинення Договору.

  1. Заклад має право:

1) вимагати від Здобувача та/або Замовника своєчасно вносити плату за надання платної освітньої послуги в розмірах, у терміни та в порядку, встановленими Договором;

2) змінювати плату за надання платної освітньої послуги не частіше одного разу на рік і не більш як на офіційно визначений рівень інфляції за попередній календарний рік. Коригуванню підлягає виключно різниця між розміром оплати за весь період надання платної освітньої послуги та сумою, фактично сплаченою Здобувачем та/або Замовником, на дату проведення коригування.

  1. Здобувач або Замовник зобов’язаний своєчасно вносити плату за надання платної освітньої послуги в розмірах, у терміни та в порядку, встановленою Договором.
  2. Здобувач або Замовник має право направляти Закладу письмові запити стосовно перерахунків, пов’язаних із виконанням Договору, а саме з:

а) заборгованістю по пені, що виникла у зв’язку з порушенням термінів оплати за надання платної освітньої послуги;

б) поверненням Здобувачу та/або Замовнику залишків невикористаних коштів у разі дострокового припинення Договору.

ІІІ. Оплата надання платної освітньої послуги та порядок розрахунків

  1. Загальна вартість платної освітньої послуги за весь строк навчання встановлюється в національній валюті та зазначається у рахунку, що надсилається кожному Здобувачу на його адресу електронної пошти, що зазначена в заяві на вступі (анкеті) та/або на корпоративну адресу електронної пошти в домені nure.ua.
  2. Здобувач та/або Замовник вносить плату: перший рік навчання – за перший семестр або за перший рік навчання або за весь період навчання до початку занять за графіком освітнього процесу, за другий семестр – до 25 січня поточного навчального року; кожен наступний рік навчання – за перший семестр або за весь навчальний рік до 01 вересня, за другий семестр – до 25 січня поточного навчального року.
  3. Здобувач та/або Замовник здійснює оплату у безготівковій формі.
  4. Датою здійснення оплати вважається дата зарахування коштів на відповідний спеціальний реєстраційний (поточний) рахунок Закладу.
  5. Якщо отримана Закладом сума коштів перевищує розмір оплати за надання платної освітньої послуги за відповідний період, різниця за письмовою згодою Здобувача та/або Замовника зараховується як оплата за наступний період надання платної освітньої послуги.
  6. У разі поновлення на навчання Здобувача, якому в установленому законодавством порядку була надана перерва в навчанні, оплата за надання такому Здобувачу платної освітньої послуги встановлюється з дати поновлення на навчання відповідно до наказу керівника закладу у розмірі, що визначений Закладом як оплата платної освітньої послуги для здобувачів освіти за такими ж спеціальністю, ступенем освіти і роком навчання.
  7. У разі дострокового припинення (розірвання) Договору кошти, що були внесені Здобувачем та/або Замовником як плата за надання платної освітньої послуги, повертаються йому у розмірі, пропорційному невикористаним середньомісячним витратам Закладу на навчання Здобувача на дату розірвання Договору.

У разі відрахування Здобувача до закінчення певного місяця під час повернення коштів витрати Закладу за цей місяць враховуються як за повний місяць.

  1. У разі дострокового припинення дії Договору про навчання за рахунок ваучера Заклад подає центру зайнятості, що видав ваучер, копію наказу про дострокове припинення навчання, розрахунок невикористаної частини коштів, передбачених для оплати вартості навчання, повертає таку частину на рахунок центру зайнятості, який видав ваучер, із зазначенням у платіжному дорученні прізвища, імені та по батькові Здобувача і номер ваучера.

У разі дострокового припинення навчання без поважних причин Здобувач відшкодовує протягом 30 робочих днів шляхом перерахування на рахунок Закладу частину його витрат за період фактичного навчання. Заклад повертає на рахунок центру зайнятості, що видав ваучер, кошти, що надійшли від Замовника, із зазначенням у платіжному дорученні прізвища, імені та по батькові Здобувача і номер ваучера.

ІV. Відповідальність сторін

  1. У разі невиконання чи неналежного виконання зобов’язань, передбачених Договором, Сторони несуть відповідальність відповідно до законодавства.
  2. Сторони звільняються від відповідальності за порушення зобов’язань за Договором, якщо порушення стали наслідком форс-мажору (обставин непереборної сили). При цьому строк дії Договору може бути продовжено на час дії таких обставин та їх наслідків.
  3. У випадку недотримання Сторонами термінів або порядку оплати за надання платної освітньої послуги (повернення коштів) суми, що повинні бути сплачені (підлягають поверненню), порушення грошового зобов’язання нараховується пеня за кожний день затримки оплати (повернення) у розмірі 0,1 відсотка від суми, що має бути сплачена (повернута).

 

  1. Строк дії Договору, порядок внесення змін, умови припинення та інші умови

 

  1. Договір набирає чинності з моменту прийняття (акцептування) пропозиції (оферти) Здобувачем та/або Замовником та діє протягом усього періоду навчання або до дня повного виконання Сторонами зобов’язань за Договором.

Пропозиція (оферта) є прийнятою (акцептованою), а Договір є укладеним із моменту подання відповідним чином підписаної Здобувачем заяви на вступ, що свідчить про приєднання до Договору та про беззастережне прийняття всіх його умов.

  1. Договір діє протягом усього періоду навчання або до дня повного виконання Сторонами зобов’язань за Договором.
  2. Зміни до Договору вносяться за згодою Сторін шляхом підписання додатків, що є його невід’ємною частиною.
  3. Договір припиняється (розривається):

1) у разі завершення виконання Сторонами своїх зобов’язань;

2) за згодою Сторін;

3) у разі неможливості виконання Сторонами своїх зобов’язань у зв’язку з прийняттям нормативно-правових актів, що змінили умови, встановлені Договором, і незгоди будь-якої із Сторін внести зміни до Договору;

4) у разі ліквідації Закладу, якщо не визначений правонаступник;

5) у разі відрахування Здобувача;

6) за рішенням суду в разі порушення або невиконання однією зі Сторін умов Договору.

  1. Дія Договору припиняється у випадку надання Здобувачу академічної відпустки згідно із законодавством на весь строк такої відпустки. Допуск до навчання Здобувача після завершення строку академічної відпустки здійснюється згідно з наказом Закладу, що видається на підставі заяви Здобувача.
  2. Договір складений українською мовою у двох примірниках, що мають однакову юридичну силу, один з яких надається Здобувачу та/або Замовнику, а другий зберігається у Закладі.

 

  1. Реквізити сторін

 

  1. Відомості про Заклад:

повне найменування  Харківський національний університет радіоелектроніки;

місцезнаходження     м. Харків, проспект Науки, 14;

код згідно з ЄДРПОУ         02071197;

засоби зв’язку:

– номери телефонів   (057) 702 18 07;

– адреса електронної пошти    info@nure.ua;

– прізвище, ім’я та по батькові керівника закладу або уповноваженої особи

Рубан Ігор Вікторович.

  1. Відомості про Здобувача:

прізвище, ім’я та по батькові; серія (за наявності), номер паспорта громадянина України, ким і коли виданий; місце проживання (реєстрації); реєстраційний номер облікової картки платника податків; номер телефону та адреса електронної пошти – вказуються у заяві на вступ.

  1. Відомості про Замовника (за наявності):

прізвище, ім’я та по батькові; серія (за наявності), номер паспорта громадянина України, ким і коли виданий; місце проживання (реєстрації); реєстраційний номер облікової картки платника податків; номер телефону та адреса електронної пошти – вказуються в анкеті, поданої до приймальної комісії.