Команда проекту:
- Максим Колісник, доцент кафедри ЕК – керівник проекту;
- Оксана Цукан;
- Василь Россіхін, професор;
- Кирило Смеляков, професор кафедри ПІ;
- Олександр Богомолов, аспірант кафедри ПІ.
Проєкт Харківського національного університету радіоелектроніки – “Сталий цифровий розвиток економічних суб’єктів регіону ЕКО (NUMECO)” є єдиним від України переможцем та імплементується у 2021-2022 роках. Метою проєкту є аналіз рівня цифрової “зрілості” малих та середніх підприємств України, Румунії та Латвії в контексті “Зеленої угоди” Європейського Союзу.
Тривалість проекту: травень 2021 – квітень 2022 рр. Партнери проекту: ХНУРЕ, Україна (координатор), Університет Латвії, Рига, Латвія та Університет Бабеш-Больої, Клуж-Напока, Румунія.
26 жовтня 2021 р. в Харківському національному університеті радіоелектроніки розпочався ключовий етап реалізації міжнародного проекту NUMECO за підтримки Університетського агентства
В рамках проєкту партнери мають на меті розробку та застосування моделі зрілості цифрового розвитку малих та середніх підприємств регіону. Етапи та діяльності проекту:
- підписання угод про співробітництво між партнерами;
- аналіз літературних джерел та розробка емпіричної моделі зрілості;
- апробація результатів проекту в рамках міжнародних наукових конференцій в університетах-партнерах;
- аналіз рівня цифровізації МСП у країнах-учасниках;
- порівняльний аналіз застосування моделей зрілості сталого цифрового розвитку МСП;
- підготовка та подання міжнародного проекту в рамках програми Еразмус+.
Ключовим виконавцем проєкту є кафедра ЕК, партнерами виступають кафедра ПІ та Центр підтримки технологій та інновацій ВОІВ (TISC) університету радіоелектроніки.
Університетське агентство франкофонії є найбільшою мережею ЗВО у світі, яка нараховує 1007 університетів з понад 100 країн світу, які у своїй навчальній і науковій діяльності використовують французьку мову. Метою УАФ є підтримка наукового простору для технічного, економічного, соціального і культурного розвитку суспільства. ХНУРЕ є асоційованим членом цієї організації з 2020 року й активно розвиває франкофонне співробітництво. Подробиці за посиланням.