Жанна Валентинівна Дейнеко

Жанна Валентинівна Дейнеко
Завідувачка кафедри медіасистем та технологій, доцент кафедри програмної інженерії (за сумісництвом), член Президії НМР, кандидат технічних наук, доцент
Scopus ID: 57199330199
h-індекс:5
Документи автора:9
Загальна кількість цитувань:80
Google Scholar ID: 8yZEJ3IAAAAJ
Весь часОстанні 5 років
Цитування1144897
h-індекс2018
i10-індекс3224

Освіта та кар’єра

1980-1985 рр. – Харківський інститут радіоелектроніки, спеціальність Електронно-обчислювальні машини.

1995-2010 – старший викладач центру післядипломної освіти ХНУРЕ.

2012 р. – кандидат технічних наук, захистила дисертацію за спеціальністю – 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи.

01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи (Тема дисертації: «Методи аналізу нестаціонарних самоподібних часових рядів, що засновані на дискретному вейвлет-перетворенні»).

2015 р. – присвоєно вчене звання доцента кафедри медіасистем і технологій.

2015-2022 – заступник декана факультету КН з навчально-методичної роботи, спеціальність 186 Видавництво та поліграфія.

З 2022 завідувач кафедри Медіасистем та технологій, ХНУРЕ.


Освітня діяльність

Лекційні курси: «Інформатика. Базове програмування на мові С #», «Інформатика. Об’єктно-орієнтоване програмування», «Шрифтові технології », «Основи редагування і коректури видань», «Комплексні системи захисту інформації: проектування, впровадження, супровід», «Основи графічного дизайну», «Художні основи проектування видань», «Комплексні системи захисту інформації: проектування, впровадження, супровід», «Технології анімації», «Архітектура комп’ютерів та основи комп’ютерних мереж», «Комп’ютерна графіка».


Наукова діяльність

Обробка часових рядів за допомогою вейвлет-перетворення, застосування вейвлетів для стиснення растрових зображень, комп’ютерна графіка та обробка графічних зображень за допомогою сучасних технологій, тривимірне моделювання – моделинг, скульптинг, ріггінг, сучасна реклама, проектування і розробка Flash-анімаційних роликів, фрактали та фрактальна геометрія, комп’ютерна графіка та обробка графічних зображень за допомогою сучасних технологій, тривимірне моделювання, сучасна реклама, проектування і розробка 2D-анімації, анімація в мобільних додатках.


Міжнародна діяльність / участь у міжнародних проектах

Міжнародний проект розвитку регіонів «Сколе туристичний» (Польща), науково-педагогічний проєкт «Інтелект України», міжнародний проект за програмою DAAD «Україна цифрова: Забезпечення академічного успіху під час кризи» («Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis», Німеччина, Хайльбронн).


Громадська діяльність

З 2016 року є членом журі конкурсу учнівських робіт «Мала академія наук України», а з 2019 року голова журі секції «Internet-технології та web-дизайн» МАН Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.


Нагороди та премії

Нагороджена Почесними грамотами Харківського національного університету радіоелектроніки за багаторічну роботу з навчання та виховання студентської молоді, Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації, 2017.


Публікації 

Результати наукової та навчальної діяльності представлені у понад 110 публікаціях, 9 з яких у наукометричній базі даних Scopus. Є співавтором 5 навчальних посібників, навчально-методичних матеріалів для підготовки та проведення різних видів занять, монографій.