Віктор Федорович Челомбітько

Віктор Федорович Челомбітько
Доцент кафедри медіасистем та технологій, кандидат технічних наук, доцент
Google Scholar ID: 7nEc0cwAAAAJ
Весь часОстанні 5 років
Цитування10073
h-індекс54
i10-індекс11

Освіта та кар’єра

1981 р. – інженер конструктор-технолог радіоапаратури, Харківський інститут радіоелектроніки, спеціальність – конструювання радіоелектронної апаратури.

1984 р. – асистент кафедри ІКГ.

1990 р. – старший викладач кафедри ІКГ.

2004 р. – доцент кафедри ІКГ (МСТ).

2015 р. – кандидат технічних наук за спеціальністю 05.01.03 – технічна естетика, тема дисертаційної роботи: «Геометричне моделювання візерунків поліграфічного захисту цінних паперів лініями зі змінною кривиною».

2023 р. – вчене звання доцента кафедри МСТ


Освітня діяльність

Лекційні курси: інженерна та комп’ютерна графіка, обробка текстової інформації, технічні засоби комп’ютеризова­них видавничих систем, проектування і розробка кросмедійних продуктів, тестування і забезпечення якості мультимедійних додатків.


Наукова діяльність

Наукові інтереси: комп’ютерні технології додрукарської підготовки видань, нарисна геометрія та комп’ютерна графіка, шрифтові технології, геометричне моделювання орнаментів та візерунків засобами комп’ютерних технологій.


Міжнародна діяльність / участь у міжнародних проектах

Оформлення додатків до дипломів європейського зразка випускників спеціальності видавництво та поліграфія.


Громадська діяльність

Розробка комплектів документів на ліцензування та акредитацію спеціальності 186 – видавництво та поліграфія. Керівництво циклом дисциплін ІКГ, керівництво методсемінаром з ІКГ. Організація дипломного проектування бакалаврів спеціальності видавництво та поліграфія. Голова фахової приймальної комісії магістрів за спеціальністю видавництво та поліграфія. Відповідальний за формування та ведення даних в актуальному стані про кадровий склад викладачів кафедри.


Публікації 

Понад 100 публікацій, в тому числі 26 статей, 2 монографії, 1 стаття та тези на міжнародних конференціях проіндексовано в міжнародній наукометричній базі Scopus, надруковано 2 навчальних посібники, конспект лекцій, 37 методичних вказівок.