Олексій Петрович Стахов

Олексій Петрович Стахов
Кандидат технічних наук, доцент, доктор технічних наук, професор

1963-1966 – аспірант кафедри автоматики і телемеханіки Харківського інституту гірничого машинобудування, автоматики та обчислювальної техніки

У період з 1968 по 1970 рік він обіймав посаду декана факультету обчислювальної техніки Харківського інституту радіоелектроніки.

З 1971 по 1977 роки працював на посаді завідувача кафедри інформаційно-вимірювальної техніки Таганрозького радіотехнічного інституту.

Згодом він до 1988 року був завідувачем кафедри комп’ютерної інженерії у Вінницькому політехнічному інститу. І, паралельно з цією посадою, з 1986 по 1989 рік працював директором Спеціального конструкторсько-технологічного бюро «Модуль» при інституті.

У період з 1989 до 2004 року був спочатку завідувачем кафедр прикладної математики та обчислювальних і систем Вінницького технічного університету, а згодом (з 1997 року) — комп’ютерних наук Вінницького державного аграрного університету.

З 2003 року Президент Міжнародного клубу Золотої секції, а з 2005 року — директор Інституту Золотого Секції Академії Тринітаризму (Росія) та є членом Наукового товариства імені Шевченка в Канаді.

Також він у 1992 році був натхненником створення званої «Слов’янської золотої групи» та науковим керівником Міжнародного конгресу з математики гармонії, що відбувся в Одесі у 2010 році.

Відомості про захист дисертації:

Спеціальність : 05.255 «Технічна кібернетика»

Тема : «Дослідження перетворювачів «наруга-код» зі зворотним зв’язком, що використовують в якості  порівнювальних пристроїв регенеративні компаратори». Захист 1966 р. на засіданні  Вченої Ради Харківського інституту гірничого машинобудування, автоматики та обчислювальної техніки

 Спеціальність : 05.252 «Обчислювальна техніка»

Тема  докторської дисертації : «Синтез оптимальних алгоритмів аналого-цифрового перетворення інформації». Захист  1972 р.  на засіданні Вченої Ради Київського інституту інженерів цивільної авіації.

Наукові консультанти –  Олександр Андрійович Волков і Іван Васильович Кузьмін