Весь час | Останні 5 років | |
---|---|---|
Цитування | 391 | 375 |
h-індекс | 12 | 12 |
i10-індекс | 16 | 15 |
Освіта та кар’єра
2009 р. – закінчила Харківський національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ) і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Технології та засоби телекомунікації» та здобула кваліфікацію наукового співробітника (електроніка, телекомунікації).
2012 р. – закінчила центр післядипломної освіти Харківського національного університету радіоелектроніки за спеціальністю «Економічна кібернетика», отримала кваліфікацію економіст.
2010 р. – працювала в Харківському національному університеті в деканаті АКТ на посаді диспетчера деканату.
2013 р. – аспірант з відривом від виробництва кафедри технології та автоматизації виробництва радіоелектронних та електронно-обчислювальних засобів (ХНУРЕ), наукова спеціальність 05.27.06 «Технологія, обладнання та виробництво електронної техніки».
2014 р. – інженер 1 категорії кафедри технології та автоматизації виробництва радіоелектронних та електронно-обчислювальних засобів (ХНУРЕ).
2016 р. – асистент (за сумісництвом) кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки (ХНУРЕ).
2020 р. – старший викладач кафедри КІТАМ
2021 р. – кандидат технічних наук за спеціальністю 05.27.06 – технологія, обладнання та виробництво електронної техніки
З 2021 р. – доцент кафедри комп’ютерно- інтегрованих технологій, автоматики та мехатроніки ХНУРЕ
2022 р. – присвоєно вчене звання доцента по кафедрі КІТАМ.
Освітня діяльність
Викладає навчальні курси:
- «Обробка та передача інформації в управлінні технологічними системами»,
- «Фотоніка в кіберфізичних виробничих системах»,
- «Основи наукових досліджень та авторське право»,
- «Основи наукових досліджень, комунікацій та авторське право»,
- «Основи наукових досліджень в телекомунікаціях та радіотехніці».
Наукова діяльність
Наукові інтереси – технології та автоматизації виробництва радіоелектронного приладобудування, автоматизовані технології виробництва та контролю компонентів мікрооптоелектромеханічних систем (MEMS, MOEMS), автоматизація та управління в технології електронних засобів, геліотехніка.
Участь у НДР № 277 Створення експериментальне зразків компонентів мікросистемної техніки для виробництва з інтелектуальними властивостями та їх впровадження.
Участь у НДР № 300 «Створення мікрооптоелектромеханічних засобів для інтелектуальних технологічних систем промислового обладнання та робототехніки» (№ ДР 0115U002433)
Виконавець декількох держбюджетних науково-дослідних робіт, а також науково-дослідних робіт за господарчими договорами, керівник студентського наукового гуртка
Міжнародна діяльність / участь у міжнародних проектах
З 2020 р Член IEEE: № 94075786.
Міжнарожне стажування Технічний університет м. Софія (Болгарія), 2018 р.
Междуранодне стажування: Відділення IEEE Ukraine Розділ Товариства фотоніки у співпраці з Технічним університетом Софії, Болгарія
Технічний університет Софії (Болгарія), 2019.
Міжнародне стажування-підвищення кваліфікації у рамках програми «Programme CEEPUS for Ukraine» Польського національного агентства академічних обмінів (NAWA).
Приймаючий університет: Білостоцький технічний університет (Республіка Польща, м. Білосток), 2022 рік.
Громадська діяльність
Член організаційного комітету Міжнародної конференції «Виробництво та Мехатронні Системи» (M&MS).
Нагороди та премії
Диплом першого ступеня за перемогу в Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2006/2007 з напрямку «Радіотехніка та телекомунікації», наказ МОНУ № 837 від 27.09.07.
Гранд на стажування «Programme CEEPUS for Ukraine» Польського національного агентства академічних обмінів (NAWA). (Республіка Польща, м. Білосток), 2022 рік
Публікації та патенти
Має понад 90 наукових публікацій, 2 наукових посібника у співавторстві, 1 колективна монографія в співавторстві в державі Євросоюзу, понад 27 методичних видань.
3 патенти та 2 авторських свідоцтва.