uniRank University Ranking

Позиції ХНУРЕ у рейтингу uniRank University Ranking (вкладка uniRank University Ranking)


uniRank™ є провідним міжнародним каталогом вищої освіти та пошуковою системою, що містить огляди та рейтинги майже 14000 офіційно визнаних університетів і коледжів у 200 країнах (https://www.4icu.org/about/).

Поточний uniRank University Ranking™ заснований на алгоритмі, що включає 5 неупереджених і незалежних веб-метрик, які беруться з 4 різних джерел веб-розвідки:

  1. Moz Domain Authority
  2. Alexa Global Rank
  3. SimilarWeb Global Rank
  4. Majestic Referring Domains
  5. Majestic Trust Flow

Формула, ухвалена для об’єднання 5 веб-метрик, не розкривається з причин авторського права та мінімізації спроб маніпулювання університетами для досягнення кращого рангу. Університетський рейтинг UniRank™, є неакадемічним рейтингом університетів, тому він менш суворий, ніж рейтинги академічних університетів.

Мета uniRank University Ranking™ – забезпечити приблизний глобальний рейтинг світових університетів і коледжів, заснований на їхній веб-присутності та популярності з точки зору прогнозованого трафіку, довіри / авторитету та якість посилальної популярності. Особливо це спрямоване на те, щоб допомогти іноземним студентам і викладачам зрозуміти, наскільки популярним є певний вищий навчальний заклад в іншій країні.


Індикатори:

  • рівень відвідуваності сайту університету;
  • кількість активних сторінок;
  • показники метрики потоку;
  • кількість унікальних відвідувачів;
  • перегляди сторінок на сайті вузу з мобільних пристроїв і ПК користувачів.

Рейтинг UniRank™ 2020_серпень

Рейтинг UniRank™ 2020 січень

Рейтинг UniRank™ 2019 серпень

Рейтинг UniRank™ 2019 січень

Рейтинг UniRank™ 2018


uniRank University Ranking