uniRank Universities on Social Media

Позиції ХНУРЕ у рейтингу uniRank University Ranking (вкладка uniRank University on Social Media)


uniRank™ є провідним міжнародним каталогом вищої освіти та пошуковою системою, що містить огляди та рейтинги понад 13 600 офіційно визнаних університетів і коледжів у 200 країнах (https://www.4icu.org/about/).

Міжнародна довідкова та пошукова система вищої освіти UniRank ™, в якій представлені рейтинги понад 13600 визнаних університетів і коледжів із 200 країн світу, проводить рейтинг університетів по присутності у соціальних мережах:

YouTube University  Rankings,

Facebook University Ranking,

Twitter University Ranking,

Instagram University Ranking

Мета uniRank University Ranking on Social Media – визначити індекс популярності кожного університету в соціальних мережах на основі загального числа підписників, кількості вподобань тощо.

Ці рейтинги uniRank надають деяку інформацію про прийняття соціальних платформ,  серед вищих навчальних закладів і виводить найбільш повний список університетів і коледжів за офіційною присутністю на Facebook. Список розміщується за алфавітом за назвою країни, а потім розподіляється за загальним числом вподобань. Дані / рейтинги на основі присутності у соціальних мережах витягуються та публікуються двічі на рік, у лютому та серпні, а поточне видання базується на даних, отриманих у лютому 2019 року.


Instagram Ukrainian University Ranking 2019_09

YouTube Ukrainian University  Rankings_2019_10


Facebook Ukrainian University Ranking 2019_02

Twitter Ukrainian University  Rankings 2019_02

YouTube Ukrainian University  Rankings_2019_05

Instagram Ukrainian University Ranking 2019_02