Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ 2024

Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ в ХНУРЕ у 2024 році

У 2024 році передбачено два періоди реєстрації:

 • Основний: 7–29 травня (для участі в основній сесії);
 • Додатковий: 17–21 червня (для участі в додатковій сесії ー у цей період матимуть змогу зареєструватися ті, хто не зміг цього зробити під час основного періоду реєстрації).

Якщо Ви бажаєте пройти реєстрацію на ЄВІ/ЄФВВ у ХНУРЕ, необхідно діяти за таким алгоритмом:

КРОК 1 Сформувати комплект сканованих копій або фотокопій реєстраційних документів:

Обов’язкові:

 • заповненої заяви-анкети
 • документа, що посвідчує особу, зазначеного в анкеті-заяві;
 • документа, що підтверджує інформацію про  реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети-заяви інформації про РНОКПП;
 • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника / вступниці;

В особливих випадках:

 • документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
 • довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2024 році (для випускників 2024 року, яких немає в ЄДЕБО, наприклад, військові);
 • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань).

КРОК 2 Заповнити Google-форму

В формі необхідно буде заповнити інформацію згідно з заявою-анкетою та завантажити скановані копії документів.

Форма буде доступна для заповнення

 • з 7 травня (9:00) до 29 травня (17:00) – реєстрація на основну сесію
 • з 17 червня (9:00) до 21 червня (17:00) – реєстрація на додаткову сесію

Обов’язково перевірте правильність даних, які ви зазначили у заяві-анкеті та Google-формі. Данні у заяві-анкеті та Google-формі повинні співпадати.

КРОК 3  Отримати скановану копію екзаменаційного листка

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення та проведе процедуру реєстрації.

У разі успішної реєстрації ви отримаєте скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, з якої була заповнена Google-форма.

Якщо ж під час перевірки документів будуть виявлені помилки або буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії.

Оригінал екзаменаційного листка можна отримати

 • особисто в ХНУРЕ, звернувшись до приймальної комісії ХНУРЕ вул. Серпова 4, корп. «І-6», кімн. 111В
 • поштою на адресу, яка вказана у заяві-анкеті та Google-формі. Висилка здійснюється Новою поштою за рахунок отримувача і тільки в межах території України

Перевірте дані в екзаменаційному листку. Якщо в екзаменаційному листку ви виявили помилки, то зверніться до приймальної комісії за телефоном +380976204680 або на пошту edebo_group@nure.ua

КРОК 4 Активувати інформаційну сторінку електронного кабінету учасника ЄВІ/ЄФВВ на сайті УЦЯО

Для зареєстрованих осіб на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти буде створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

В кабінеті учасника будуть вказані дата, час та місце проведення випробування.

Більше інформації щодо вступу до магістратури або аспірантури та реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ можна знайти за посиланням https://testportal.gov.ua/vstupni-do-magistratury-2024-2/ або https://testportal.gov.ua/yedynyj-vstupnyj-ispyt-dlya-vstupu-do-aspirantury/.

Контакт

+380976204680

edebo_group@nure.ua

вул. Серпова 4, корп. «І-6», кімн. 111ВРеєстрація на ЄВІ/ЄФВВ 2024