Ігор Юрійович Шубін

Ігор Юрійович Шубін
Професор кафедри програмної інженерії, заступник начальника навчально-методичного відділу, кандидат технічних наук, доцент

Освіта та кар’єра

У 1983 р. з відзнакою закінчив Харківський інститут радіоелектроніки (ХІРЕ) за спеціальністю «Прикладна математика». За розподілом працював в НДІ «УФНІІIТ», у 1985 році вступив до аспірантури ХІРЕ та у 1990 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидата технічних наук, дисертацію захищав у ХІРЕ.

З 1990 р. – асистент кафедри програмного забезпечення ЕОМ ХІРЕ, 1994 р. – доцент кафедри програмного забезпечення ЕОМ, з 2005 р. – професор кафедри програмного забезпечення ЕОМ (тепер – кафедра Програмної інженерії) ХНУРЕ


Освітня діяльність

Викладає навчальні дисципліни: «Мультимедіа-системи», «Розробка інтерактивного медіа», «Формальні методи інженерії програмного забезпечення», «Комп’ютерна дискретна математика».


Наукова діяльність

В рамках держбюджетних НДР брав участь у науково-дослідних розробках кафедри, є керівником аспірантської підготовки, має двох захищених аспірантів.

Напрями наукової діяльності: комп’ютерні навчаючи системи, засоби штучного інтелекту, нейронні мережі.


Міжнародна діяльність

З 2016 р. є керівником міжнародного науково-технічного проекту між ХНУРЕ та німецькою фірмою Plates Industry Gmbh в царині програмних систем підтримки технологій енергоефективності.


Громадська діяльність

Голова громадського об’єднання «Викладачі проти корупції».


Нагороди та премії

Грамота МОН України, 2003, Знак МОНУ «Відмінник освіти», 2005.


Публікації та патенти

Більше ніж 120 наукових праць, включаючи 6 навчальних посібників, 1 підручник з грифом МОНУ та 1 монографія.