Нові можливості для студентів: ХНУРЕ підписав угоду з польським Університетом Економіки в Бидгощі

14 березня Харківська національний університет радіоелектроніки уклав договір про реалізацію програми подвійного дипломування з польським Університетом Економіки в Бидгощі.

Угоду про співпрацю підписав ректор ХНУРЕ Валерій Семенець та представник Університету Економіки (WSG) Світлана Кашуба.Нові можливості для студентів: ХНУРЕ підписав угоду з польським Університетом Економіки в БидгощіЗгідно з угодою про реалізацію програми подвійного дипломування за напрямом «Мехатроніка», спеціалізація – Інформаційні системи на виробництві (рівень магістр), студенти будуть проходити навчання, в аудиторії, та і дистанційно, а також відвідувати заняття в літній школі. Студенти, які закінчили програму подвійного дипломування, отримають диплом про вищу освіту Університету Економіки в Бигдощі (WSG) за напрямом «Мехатроніка».

«Я задоволений від того, що ми сьогодні підписали угоду з польським університетом. Це традиція, яка багато років існує в нашому університеті. Подібні угоди були підписані з іншими вишами європейських країн, таких як Фінляндія, Голландія… Сподіваюся, що ця угода допоможе не тільки факультету комп’ютерних наук готувати фахівців з подвійними дипломами, а й за іншими напрямками. Найближчим часом очікуються проекти, які дозволять вивести співробітництво університету на більш високий міжнародний рівень», – зазначив Валерій Семенець.

Нові можливості для студентів: ХНУРЕ підписав угоду з польським Університетом Економіки в Бидгощі