ХНУРЕ і Університет WSG будуть працювати над спільними науковими проектами

Делегація Харківського національного університету радіоелекроніки успішно пройшла програму Європейського стажування в наукових і промислово-технологічних парках Польщі.

Під час стажування представники ХНУРЕ були запрошені на офіційну зустріч з бурмістром міста Солець Куявський Терезою Cубстик та працівниками міського управління, а також взяли участь у круглому столі на тему «Проблеми та перспективи розвитку сучасного міста та роль наукових організацій і бізнесу в цьому», у рамках якого вивчили досвід міста Солець Куявський, як міста з найбільшою швидкістю розвитку інновацій у Європі.

Крім того, на чолі з проректором Василем Россіхіним представники університету радіоелектроніки провели офіційні переговори з Президентом промислово-технологічного парку Анджеєм Пограбским та працівниками міського управління міста Бидгощ, який, згідно незалежної доповіді Світового банку «Ведення бізнесу в Польщі», визнаний кращим містом для інвестицій, а Бидгощескій промислово-технологічний парк – таким, що найбільш стрімко розвивається на території Польщі, з постійним зростанням інвестицій.

Також делегати відвідали декілька підприємств на території Бидгощеского парку, зокрема фабрику з утилізації відходів ProNatura, що застосовує новітні технології для переробки відходів в електроенергію і Бидгощескій Конгрес Центр – найбільший бізнес-центр в регіоні.

За підсумками стажування було досягнуто домовленостей  про співпрацю, що будуть направлені на спільний розвиток інноваційних технологій, підвищення ефективності роботи наукових і технологічних парків.

У ході візиту сторони підписали Договір про співпрацю в напрямку розробки інноваційні та наукових рішень між ХНУРЕ та Університетом WSG.

ХНУРЕ і Університет WSG будуть працювати над спільними науковими проектами
SONY DSC
SONY DSC