Знято обмеження щодо преміювання

14.09.2023

За головуванням голови Первинної профспілкової організації Андрія Фролова та проректора з наукової роботи Юрія Романенкова відбулось засідання погоджувальної комісії щодо внесення змін до Колективного договору між адміністрацією та комітетом Первинної профспілкової організації Харківського національного університету радіоелектроніки.

На засіданні, що відбулось у змішаному форматі, розглянуто питання щодо внесення змін до Положення про преміювання працівників ХНУРЕ (Додаток 2 до Колдоговору). Згідно діючої редакції Положення, розмір премії не може перевищувати 5 посадових окладів на місяць.
Зважаючи на важливість розвитку міжнародної співпраці Університету, адміністрацією ініційовано зняти обмеження щодо виплат, що стосуються надходжень до Університету від грантової діяльності, міжнародних проєктів тощо.
Остаточне рішення набуде чинності після підписання Протоколу засідання погоджувальної комісії.
Довідково:
Суми надходжень від міжнародної діяльності враховуються світовими рейтингами QS і THE, входять до показників, що враховуються при формульном розподілі фінансування ЗВО та відповідно Критеріям конкурсного відбору виконавців державного замовлення на підготовку магістрів показник наукової діяльності визначається залежно від обсягу надходжень до спеціального фонду за результатами наукових та науково-технічних робіт за проектами міжнародного співробітництва.
Знято обмеження щодо преміювання