Збірна команда ХНУРЕ посіла друге місце на кубку України з хортингу

З 16 по 18 грудня в Черкасах пройшли змагання на Кубок України з національного виду єдиноборств – хортингу, в яких вперше брала участь збірна команда ХНУРЕ.

Не дивлячись на дебют, студенти Харківського національного університету радіоелектроніки досягли високих результатів, виборовши друге загальнокомандне місце.

Сучасний український хортинг – універсальна система комплексного єдиноборства,  що об’єднала в собі найбільш ефективні прийоми спортивних і прикладних єдиноборств, а також бойових мистецтв.Виховна і філософська основа хортингу – здоровий спортивний дух людини і славні традиції козаків Запорізької Січі. В ХНУРЕ, за сприяння ректора Університету, професора Валерія Семенця, а також завідувача кафедрою фізичного виховання і спорту професора Станіслава Танянського створена потужна школа з розвитку українських національних видів єдиноборств.

Готував команду до участі в змаганні доцент кафедри фізичного виховання і спорту ХНУРЕ, президент Харківської обласної федерації хортингу Андрій Литвиненко.

Збірна команда ХНУРЕ посіла друге місце на кубку України з хортингу