Збірна ХНУРЕ виборола II місце на Міжнародному чемпіонаті з програмування

У Білоруському державному університеті інформатики і радіоелектроніки (БГУИР) пройшов VIII відкритий чемпіонат зі спортивного програмування, під час якого, за підтримки ректора ХНУРЕ професора Валерія Семенця, найкраща команда українських студентів з Харківського університету радіоелектроніки, змогла взяти участь в цьому заході та вибороти призове II місце.

Для того щоб потрапити в фінал необхідно було подолати фазу чверть-і півфіналів. У півфінальній стадії взяло участь 203 команди з Туреччини, України, Білорусі, Канади, Азербайджану, Узбекистану, Росії, Литви, Туркменістану, Бразилії, Румунії, Вірменії та України. З України в півфінальній частині взяло участь 12 команд і тільки одній команді вдалося пройти у фінал. Це команда Харківського національного університету радіоелектроніки Energy в складі студентів Олега Валласа (ПІ-15-2), Матвія Асландукова (попи-16-1) і Андрія Шаніна (ПІ-15-3)

Тренер – доцент каф. ПІ Олександр Вечур

Фінал чемпіонату проходив з 14 по 16 березня, де зійшлися 42 кращі команди, які мали в гострій п’ятигодинний конкурентній боротьбі визначити хто сильніший в алгоритмічній програмуванні на сьогоднішній день. Нашій команді вдалося нав’язати боротьбу і зуміти вирвати почесне друге місце, обігнавши збірну команду МФТІ і МДУ.

Збірна ХНУРЕ виборола II місце на Міжнародному чемпіонаті з програмування