ХНУРЕ продовжує співпрацювати з польськими колегами

Цього року кафедра медіасистем та технологій Харківського національного університету радіоелектроніки розпочала співпрацю з польським Університетом економіки Бидгоща (WSG – Wyższa Szkożła Gosodarki).

22-25 жовтня завідувач кафедри професор Володимир Ткаченко та доцент кафедри Жанна Дейнеко відвідали Університет економіки в Бидгощі та підписали договір про подвійне дипломування. Наші колеги зустрілися з президентом Університету Кшиштофом Сікорою. В ході переговорів було підписано договір про реалізацію програми двостороннього дипломування за спеціалізацією «Інформаційні технології в медіаіндустрії» (рівень магістра), завдяки якій українські студенти зможуть після закінчення навчання отримати дипломи обох університетів. При цьому необхідно відзначити, що диплом Університету економіки, який будуть отримувати наші студенти, дає право на працевлаштування в будь-якій країні Євросоюзу без процедури нострифікації. А також домовились щодо розвитку спільної науково-дослідної роботи, стажувань викладачів та студентів та участі у конференціях та міжнародних програм.

Велика увага була приділена участі обох вишів у програмі Erasmus.
Зацікавила польських колег і пропозиція про створення мультимедійних навчальних посібників та презентацій. Були намічені плани розробки навчального посібника польської мови, презентацій історичних та культурних пам’яток регіону та інших проектів з упровадженням сучасних технологій.

ХНУРЕ продовжує співпрацювати з польськими колегами